Horoskop dzienny na sobotę 20.07 dla wszystkich znaków zodiaku. Ten dzień odmieni życie niektórych

Horoskop dzienny na sobotę 20.07 dla wszystkich znaków zodiaku. Ten dzień odmieni życie niektórych Źródło: unsplash.com/Josh Rangel

Horoskop dzienny na sobotę 20 lipca będzie mógł trochę namieszać w życiu niektórych znaków zodiaku. Dla kilku z nich to zapowiedź kompletnej odmiany życia. Ten dzień będzie dla nich naprawdę wyjątkowy.

Horoskop dzienny na sobotę to moc nowych wyzwań i masa emocji dla niektórych znaków. Niektórzy powinni wziąć sobie słowa astrologów do serca i dać sobie szansę na odmianę życia. To zdecydowanie się przyda po długim okresie stania w miejscu.

Horoskop dzienny dla poszczególnych znaków zodiaku

Baran 21.03-19.04

Barany nie powinny dziś szaleć z pieniędzmi. Weekend wcale im w tym nie pomoże, ale niech 2 razy zastanowią się, ile i na co wydają. Kłopoty finansowe wiszą w powietrzu. Warto uważać dziś na swoje zdrowie - skręcona kostka to nic miłego.

Byk 20.04-22.05

Byki dziś muszą polegać na swojej intuicji. Nawet głęboka analiza może okazać się błędna, a przeczucie nakieruje je na właściwe tory. Dzień pełen kłótni - łatwo można tego uniknąć, gdy nabierze się odrobinę dystansu i samokrytyki.

Bliźnięta 23.05-21.06

Sobota okaże się przytłaczająca, ale tylko przez część dnia. Popołudniu Bliźnięta do działania zmusi pewien impuls, a podjęte kroki okażą się strzałem w 10 do dalszej poprawy jakości swojego życia! 20.07 to dzień zmian! Warto się wygadać bliskiej osobie.

Rak 22.06-22.07

Raczki mają nad sobą sprzyjające gwiazdy - to dzień pełen przyjemności i zrzucania z siebie zobowiązań oraz starych problemów. Nowe hobby, pasja, talent, inspirujący ludzie? Proszę bardzo, dziś jest idealny moment, by odmienić życie o 180 stopni!

Lew 23.07-23.08

Lwy mogą poczuć się dziś smutne i zaczną myśleć o sobie krytycznie. Chodzi o miłość - problemy z samotnością lub w związku z partnerem spędzą dziś sen z powiek. Zamiast przytłaczającej aury warto skupić się na pracy - awans jest w zasięgu ręki.

Panna 24.08-22.09

Sobota to dobry dzień, by w końcu zebrać się w sobie i przyznać do błędu przed drugą osobą. Skończą się wyrzuty sumienia dręczące Panny od dłuższego czasu. Gest zostanie sowicie doceniony, a ulga będzie bezcenna.

Waga 23.09-22.10

Dla Wag 20.07 to również dzień wielkiej odmiany - osoba, o której dużo ostatnio myślały ucieszy się z odnowienia starej znajomości. Wewnętrzny spokój jest najważniejszy, a relacja budowana na świeżo będzie trwała i zgodna.

Skorpion 23.10-21.11

Pomimo wielu obowiązków na głowie nie zostawiajcie dziś przyjaciół w potrzebie - pomoc zwróci się z nawiązką, bo niewykluczone, że możecie sami być niedługo w tarapatach. Życiowa wiedza wiele wam ułatwi, a inne osoby będą zachwycone.

Strzelec 22.11-21.12

Nie warto się dziś obwiniać za niepowodzenia innych. W końcu nadszedł czas, by zdjąć z siebie ten ciężar. Wszystko wyda się prostsze tym bardziej, że wszystko zmierza do przełomu w życiu zawodowym. W sobotę należy skupić się na pracy.

Koziorożec 22.12-19.01

Koziorożce muszą być dziś czujne - zadowolenie z poznania innych osób sprawi, że ich wady zejdą na drugi plan. Trzeba być wyczulonym na ich wścibstwo i chęć wywołania sensacji. Dziś należy też uważać, komu powierza się sekrety - reputacja ucierpi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wodnik 20.01-18.02

Dla Wodników dzień klaruje się piorunująco - pozbędą się ciążących problemów, domysłów i złych emocji. Sobota jest idealna na wszelkie metamorfozy i zakupy. Wszystko, co dziś postanowią, wyjdzie im na dobre, a inni życzą im jak najlepiej.

Ryby 19.02-20.03

Rybki powinny pomyśleć o zadbaniu o swoje sprawy miłosne, które w tym momencie stoją w martwym punkcie. Strach przed odrzuceniem może przeważyć nad podejmowaniem ważnych decyzji, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana - szczególnie z drugą połówką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  4. Największa tajemnica małżeństwa Dominiki Gwit ujrzała światło dzienne. Zbieramy szczęki z ziemi
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News