Horoskop dzienny na piątek 13.09.19. Dla niektórych koszmarny pech, dla innych najszczęśliwszy dzień życia

Horoskop dzienny na piątek 13.09.19. Dla niektórych koszmarny pech, dla innych najszczęśliwszy dzień życia Źródło: Pixabay/DarkWorkX

Horoskop dzienny na 13 września przedstawia się bardzo interesująco. Sprawdź, co Cię dzisiaj czeka. Niektóre znaki zodiaku będą mogły liczyć na wielkie szczęście, inne trapić będzie koszmarny pech.

Horoskop dzienny na piątek trzynastego wskazuje na to, że wcale nie musi to być dzień pechowy dla wszystkich. Niektórzy będą mogli liczyć na ogromną radość i szczęście. Niestety są też tacy, którzy muszą przygotować się na trudny i stresujący czas. 

Horoskop dzienny na 13 września

Horoskop dzienny na 13 września przedstawia się bardzo ciekawie. Ewidentnie będzie to dzień obfitujący w ważne, spektakularne wydarzenia.  Część osób czekają naprawdę niesamowite niespodzianki. Niestety, niektórzy będą musieli borykać się z koszmarnym pechem.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik musi uzbroić się dzisiaj w cierpliwość i poczekać na lepsze czasy. Piątek okaże się dla niego wyjątkowo trudny. Powinien uważać i rozważnie dobierać sobie osoby, z którymi spędza czas. Istnieje niebezpieczeństwo, że wśród najbliższych, znajdzie się ktoś, kto źle mu życzy i szykuje niecny plan. 

Ryby (19.02-20.03)

Osoby urodzone pod tym znakiem są w gronie wielkich szczęśliwców. Dzisiaj czeka je dzień pełen wrażeń i pozytywnych emocji. To jest moment na podejmowanie ryzyka, bo szczęście z pewnością się do nich uśmiechnie. W piątek trzynastego nie muszą się o nic martwić, bo zarówno w życiu zawodowym, jak i miłosnym mogą się spodziewać samych sukcesów. 

Baran (21.03-19.04)

Baran powinien dzisiaj zapomnieć o błędach z przeszłości i skupić się na tym, co jest teraz. Rozpamiętywanie nie doprowadzi go do niczego dobrego. Pozytywne spojrzenie w przyszłość i przebaczenie swoich wrogom, może owocować niespodziewanymi, przyjemnymi wydarzeniami. 

Byk (20.04-22.05)

Właśnie dzisiaj Byk ma największe szansę na odnalezienie miłości. Powinien wykorzystać te szansę i wyjść wieczorem na miasto. Szczęście będzie mu szczególnie sprzyjać, więc jest to moment, żeby podejmować ryzyko w sytuacjach towarzyskich. Niezobowiązujący flirt czy zaproszenie kogoś na randkę może prowadzić do niepowtarzalnych przeżyć.

Bliźnięta (23.05-21.06) 

Bliźnięta znajdują się niestety w gronie pechowców. Ten piątek nie zwiastuje dla nich żadnych optymistycznych wydarzeń. Będzie to czas refleksji i smutku. Żeby poradzić sobie z tym trudnym czasem powinny zrelaksować się w gronie przyjaciół i odpocząć w domowym zaciszu. 

Rak (22.06-22.07)

Rak długo czekał na dobry moment na podjęcie kluczowych decyzji, a piątek trzynastego jest ku temu sprzyjający. Powinien dzisiaj polegać na swojej intuicji i nie bać się zmian. Gwiazdy wskazują na to, że spontaniczne decyzje są w tym przypadku najlepsze. Zarówno jeżeli chodzi o sprawy błahe, jak i najważniejsze aspekty życia. 

Lew (23.07-23.08)

Lwy przeżyją dzisiaj najszczęśliwszy dzień w życiu. Po długim impasie, nadszedł czas na początek samych wspaniałości. Sprawy miłosne wreszcie się ułożą, a wszelkie inne aspekty życia wrócą do normy. Lew powinien dzisiaj pamiętać o tym, żeby być odważnym i niezależnie od przeciwności losu trzymać się swojego zdania. Taka postawa zostanie mu wynagrodzona szybciej, niż się tego spodziewa. 

Panna (24.08-22.09)

Pannę czeka rewolucja w życiu. Czas trudny, nerwowy i stresujący. Nie powinna odkładać żadnych ważnych spraw na później, bo może się okazać, że przez to straci szansę na wielkie szczęście. Pojawią się pewne nowe przeszkody, które utrudnią jej codzienne funkcjonowanie. Musi pamiętać, że ma wokół siebie życzliwych ludzi i nie powinna bać się zwrócić do nich o pomoc.

Waga (23.09-22.10)

Waga przeżyje piątek trzynastego w sposób bardzo rozrywkowy. Optymistyczne nastawienie i otwarta postawa sprawią, że pozna wiele ciekawych osób, które mogą się w przyszłości okazać kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Powinna korzystać z życia i cieszyć się przyjemnymi chwilami. 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion powinien dzisiaj zachować czujność, ponieważ ktoś chce zakłócić jego spokoju. Niech trzyma się swoich wartości i nie zapomina o tym, co jest dla niego najważniejsze. Jeśli nie zatraci siebie w relacjach z innymi, nie spotka go dzisiaj nic złego.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec dzisiejszy dzień zapamięta jako pasmo sukcesów. Niezależnie od tego, za co się weźmie, może się spodziewać pozytywnego rezultatu. Piątek trzynastego nie jest mu straszny i odważnie powinien realizować poczynione przez siebie plany. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec może się dzisiaj spodziewać zaskakujących wiadomości, które sprawią, że będzie optymistycznie patrzył w przyszłość. Dostarczy je osoba z najbliższego otoczenia. Jeżeli chodzi o miłość mogą pojawić się pewne zawirowania, ale dzięki szczerej rozmowie wszystko wróci do normy. 

 Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

 

 

 

Następny artykuł