Horoskop dzienny nie ma dobrych wiadomości. Tylko jeden znak zodiaku będzie miał dzisiaj wyjątkowe szczęście

Horoskop dzienny nie ma dobrych wiadomości. Tylko jeden znak zodiaku będzie miał dzisiaj wyjątkowe szczęście Źródło: pxhere.com

Horoskop dzienny na czwartek nie jest horoskopem, który będzie czytać się z wypiekami na twarzy i szczęściem. Czwartek to ten dzień w tygodniu, na który trzeba zdecydowanie uważać.

Horoskop dzienny dla dwunastu znaków zodiaku to dziś pełnia ostrzeżeń i porada, jak uniknąć przykrych niespodzianek. Jedynie jeden znak może cieszyć się nienaruszonym spokojem. Warto wiedzieć, co przyniosą dziś gwiazdy.

Horoskop dzienny na czwartek 13.06.2019

Baran (21.03 – 19.04)

Barany będą musiały dziś przystopować i zastanowić się nad swoim postępowaniem. Unikanie obowiązków może mieć przykre konsekwencje. Poddenerwowanie da się we znaki.

Byk (20.04 – 22.05)

Byki przez pewność siebie mogą być mocno stratne. Kontakt z ludźmi może być utrudniony przez zarozumiałość, nieomylność i wchodzenie w konflikty. Dziś ludzie będą Cię źle oceniać.

Bliźnięta (23.05 – 21.06)

Komplikowanie sobie życia i innych spraw to domena Bliźniąt. Brak stabilizacji spowoduje zagubienie i utratę chęci do życia. Trzeba po prostu posłuchać głosu swojej intuicji.

Rak (22.06 – 22.07)

Dla Raków to będzie dość dobry dzień. Zobaczą na własne oczy owoce swojej ciężkiej pracy, ale nie mogą rezygnować z odpoczynku. Energia i dobry humor będą im towarzyszyć do końca dnia.

Lew (23.07 – 23.08)

Wychodzenie myślami w przyszłość - ten dzień jest właśnie dziś. Marzenia i plany pogrążą Lwy w zamyśleniu. Kilka skomplikowanych spraw się rozwiąże, ale nie można liczyć na więcej.

Panna (24.08 – 22.09)

Panny powinny dać sobie dzisiaj spokój z załatwianiem ważnych spraw oraz z podejmowaniem emocjonalnych decyzji. Uczucie przyblokowania nie odpuści im aż do wieczora.

Waga (23.09 – 22.10)

Szacunek do innych to dzisiejsza cenna wskazówka. Niezałatwione wcześniej sprawy odbiją się na Wagach kilka razy mocniej niż by przypuszczały. Nowi wrogowie czyhają za rogiem.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpiony będą skupiać się na tych rzeczach, na których nie trzeba. To pewnego rodzaju unikanie ważniejszych przykrych obowiązków. Warto spojrzeć na siebie z boku.

Strzelec (22 11 – 21.12)

Zmęczenie i przepracowanie da się we znaki. Do tego stopnia, że wyłączenie telefonu może być konieczne. Wiele Strzelców dojdzie do wniosku, że warto łączyć spraw zawodowych z prywatnymi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Kolejny znak z niedokończonymi sprawami boleśnie odczuje ich konsekwencje. Niewskazana jest dogłębna analiza problemu i roztrząsanie kłopotów - Koziorożec jeszcze bardziej się załamie.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniki obiorą właściwe dla nich rozwiązanie - ucieczkę od problemów. Będą musiały stanąć z kłopotami twarzą w twarz, bo prędzej czy później pożałują udawania, że nic nie miało miejsca.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby nie osiągną tego, na co długo się zapatrywały. Dziś będą musiały z czegoś zrezygnować. Gdy będą obmyślać nowy plan, powinny postąpić tak, jak im dyktuje serce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News