Niesamowite, co czeka 3 znaki zodiaku w 2020 roku. Góry pieniędzy to dopiero początek, drugie półrocze będzie jeszcze lepsze

Niesamowite, co czeka 3 znaki zodiaku w 2020 roku. Góry pieniędzy to dopiero początek, drugie półrocze będzie jeszcze lepsze Źródło: Pexels.com / Kaique Rocha

Horoskop 2020 zapowiada się szczególnie dobrze dla tych 3 znaków zodiaków. Astrolodzy zwiastują osobom urodzonym pod tymi znakami nagły przypływ gotówki. Drugie półrocze będzie najbardziej obiecujące.

Horoskop 2020 ujawnia nieco informacji na temat tego, co spotka nas w nowym roku. Podpowiada, jakie czekają nas wyzwania, a czego musimy się wystrzegać. To ważne, biorąc pod uwagę fakt, że w grudniu tworzymy kolejne postanowienia i staramy się jak najlepiej zaplanować nasze życie. Jak się okazuje, trzy znaki zodiaku w 2020 roku czeka wszelka pomyślność. Warto sprawdzić, czy los uśmiechnie się również do Ciebie.

Horoskop 2020 sprzyja Wodnikowi

Astrolodzy informują, że Wodnik w najbliższych miesiącach może spokojnie odetchnąć. Zima będzie dla niego wyjątkowo łagodna. Nie zabraknie mu stabilizacji na polu zawodowym, finansowym i uczuciowym. Najbardziej spokojny okazuje się być styczeń - to idealny czas na odpoczynek, zebranie siły i ustalenie strategii działania na wiosnę. Podobno problemy mają pojawić się właśnie w porze wiosennej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei dla Bliźniąt nadchodzący rok będzie dawał liczne okazje do wykazania się na polu zawodowym. Dlatego warto je zauważyć i jak najlepiej wykorzystać - pod nimi kryje się spora szansa awansu lub podwyżki. Warto jednak zaufać sobie i własnej intuicji. Horoskop 2020 rok przestrzega Bliźnięta przed fałszywymi doradcami, którzy są zazdrośni bądź szukają okazji do wykorzystania finansowo innych osób. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Paweł Królikowski trafił do szpitala. Nie jest dobrze
2. Po roku od śmierci Kory, Sipowicz ma nową kobietę. Dwa razy młodsza, kulisy ich związku są porażające

Horoskop dla Barana zaleca mu skupienie się na sobie

Według astrologów osoby spod znaku Barana powinny skupiać większą uwagę na sobie oraz zastanowić się, co tak naprawdę chcą robić w życiu. Nadchodzący rok będzie dla nich bardzo korzystny, o ile zadbają o swoje potrzeby i zaczną żyć zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, a nie wyobrażeniami innych. Jeśli zastosują się do tych zaleceń, drugie półrocze przyniesie im wiele korzyści. Trzeba jednak najpierw wyplenić ze swojego życia chwasty i usunąć te zajęcia, które tylko kradną czas i nie przynoszą żadnych owoców. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Święta z "niespodzianką". 6,5 mln Polaków będzie miało przykry problem
  3. Żona Perepeczki ujawniła powalające szczegóły z początków związku. Okropnie ją upokorzył na oczach wszystkich
  4. Okropne wiadomości prosto z Pałacu. Książę trafił do szpitala przez chorobę, Brytyjczycy drżą z obaw
  5. Psi fryzjer znęcał się nad zwierzętami. Wszystko nagrano ukrytą kamerą

Źródło: Kurier Poranny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News