Horacy musiał poddać się osobliwej operacji, gdyż deformacja uniemożliwiała mu normalne życie

Horacy musiał poddać się osobliwej operacji, gdyż deformacja uniemożliwiała mu normalne życie

Biedny Horacy. Przez chorobę musiał uciąć swojego penisa. Miał aż metr i ważył 5 kilo. To jednak wielki ciężar żyć z taką chorobą.

Horacy Owiti Opiyo z Kibigori żyje w Kenii. Cierpiał na bardzo straszną i rzadką chorobę. Przez dziwną torbiel na genitaliach, mężczyzna nie mógł normalnie funkcjonować. Jego penis miał prawie metr długości i ważył około 5 kilo. Rok po diagnozie przeszedł operację, ale niestety jego choroba nie ustąpiła i torbiel znacznie się powiększyła. Przez swój problem Horacy musiał przestać chodzić do szkoły i nie mógł prowadzić normalnego życia. Zdiagnozowano u niego bardzo rzadką słoniowatość mosznową.

Jest ratunek

Choroba mogła być spowodowana ugryzieniem komara, który wprowadza swoje larwy do krwi i zatyka żyły, przez które płyną limfy. Horacy próbował różnych metod np. stosował zioła, ale to nie pomagało. Dopiero dzięki swojemu sąsiadowi, który wstawił jego zdjęcie na Facebooka udało się go uratować. Żona gubernatora regionu Kisumu poprosiła, by zbadali go lekarze i pomogli mu przywrócić jego penisa do normalnego stanu. Operacja się udała i teraz Horacy może funkcjonować jak każdy człowiek. - Kiedy wstałem, zdziwiłem się, że moje ciało jest tak lekkie. Teraz mogę biegać i grać w piłkę nożną- mówił Florence po operacji. - powiedział mężczyzna. Fot. Twitter/Daily Mirror   Źrodło: twojezdrowie.rmf24.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News