Dzisiaj pół Polski będzie oglądać jego film. Słynny aktor opuszczony, został całkiem sam

Dzisiaj pół Polski będzie oglądać jego film. Słynny aktor opuszczony, został całkiem sam

"Słaby punkt" jest wysoko ocenianym thrillerem w którym główną rolę zagrał Anthony Hopkins. To tylko jeden z filmów, które można zaliczyć do kanonu jego "wielkich ról". Już dziś będzie on emitowany w telewizji TVN, tymczasem światowej sławy aktor jest w bardzo trudnej sytuacji życiowej i cierpi w samotności. 

"Słaby punkt" jest thrillerem z 2007 r. opowiadającym o zmaganiach młodego prokuratora z bezdusznym mordercą. Ten wysoko oceniany film już dziś zagościć ma na ekranach telewizorów - transmitowany będzie na TVN 7 i z pewnością obejrzą go setki Polaków. Tymczasem okazuje się, że grający główną rolę Hopkins ma ogromne problemy osobiste związane z brakiem kontaktu ze swoją jedyną córką.

Kłopoty Hopkinsa z córką

Aktor rozstał się ze swoją żoną z którą ma córkę Abigail w 1972 r., kiedy dziewczynka miała 4 lata. Przez jakiś czas utrzymywali ze sobą kontakt, zdarzało im się nawet razem występować. W 1992 r. pojawiła się ona na gali wręczania Oscarów, kiedy to ojciec odbierał nagrodę za rolę Hannibala Lectera w legendarnym "Milczeniu Owiec". Jak się okazało, niedługo po tym wydarzeniu kontakt Abigail z ojcem się urwał - nie udało jej się zrobić kariery w Hollywood, zdecydowała się więc na powrót do Wielkiej Brytanii. W jednym z niedawnych wywiadów aktor został zapytany o swój kontakt z córką oraz o to, jak wygląda jej życie. - Nie mam pojęcia. Ludzie zrywają ze sobą kontakt. Rodziny się rozpadają i trzeba żyć dalej. Ludzie dokonują wyborów - stwierdził smutno. Dalej dodał, że jego relacja z córką "jest zimna. Bo życie jest zimne." Wygląda na to, że aktor został opuszczony przez swoją jedyną córkę, teraz jest sam.

"Słaby punkt" już jutro w telewizji

Film swoją premierę miał w 2007 r. i od tamtego czasu uważany jest za jeden z lepszych thrillerów wszech czasów. Opowiada on historię swoistej rywalizacji młodego, ambitnego prokuratora z bezdusznym mordercą. W rolę tego ostatniego wciela się oczywiście Hopkins, który strzela do swojej żony po tym, gdy dowiaduje się, że ta ma kochanka. Jak się później okazuje, dzięki licznym uchybieniom w śledztwie, morderca wychodzi na wolność. Film ten często określany jest specjalną kategorią "dramatu sądowego".
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. W Genui zaraz może dojść do KOLEJNEJ katastrofy! Trwa walka z czasem [TRANSMISJA NA ŻYWO]
  2. Tajemnica Kaczyńskiego i Macierewicza wyszła na jaw! Oszukali miliony Polaków
  3. B. żona Wiśniewskiego chciała się zabić. Dramat
  Następny artykuł