Kim jest Honorata z Na Wspólnej? Aktorka słynie ze swoich fryzur

Kim jest Honorata z Na Wspólnej? Aktorka słynie ze swoich fryzur Źródło: youtube.com/ATV television with its seat in Warsaw

Honorata z Na Wspólnej to jedna z kluczowych postaci w serialu TVN. Na ekranach możemy ją oglądać już od wielu lat. Aktora wcielająca się w tę rolę jest niesamowicie wszechstronną i utytułowaną artystką - a do tego lubi poszaleć z fryzurami!

Honorata z Na Wspólnej - aktorka wcielająca się w tę rolę jest znana nie tylko ze swoich występów, ale też ze swoich ekstrawaganckich fryzur. Aleksandra Konieczna od 2008 roku wciela się w rolę Honoraty, żony Romana z Na Wspólnej. Czym poza serialem zajmuje się ta aktorka, gdzie jeszcze można ją zobaczyć?

Honorata z Na Wspólnej - kim jest aktorka?

Aleksandra Konieczna urodziła się 13 października 1965 roku w Prudniku. W 1988 roku skończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Od tego czasu aktorka występuje zarówno na deskach teatru, jak też na srebrnym i szklanym ekranie. Największą sławę przyniosła jej rola Honoraty w hicie TVN Na Wspólnej, ale jej talent został też rozpoznany przez krytyków dzięki rolom w filmach długometrażowych. Jest laureatką dwóch Orłów: w kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca za film "Ostatnia rodzina" i w kategorii Najlepsza Drugoplanowa Rola Kobieca na film "Jak pies z kotem". Można ją także oglądać na deskach Teatru Rozmaitości w Gdyni.

Na Wspólnej - Honorata gwarantuje - co sezon nowa fryzura

Od 2008 roku Aleksandra Konieczna uwodzi widzów swoimi umiejętnościami aktorskimi na planie serialu Na Wspólnej. W czasie emisji serialu wielu fanów zwróciło uwagę, że aktorka bardzo często zmienia swój styl uczesania i fryzurę. Nie da się ukryć, że ma to w sobie ziarno prawdy. Przeglądając fotosy z planu trudno nie zauważyć, że aktorka lubi eksperymentować z różnymi stylizacjami, często zmieniając zarówno długość włosów, jak i ich kolor. Ponadto aktorka grająca Honoratę z Na Wspólnej stawia raczej na krótkie włosy, które odważnie stawia i zadziornie podkręca na czubku. Aktorka pokazuje, że nie tylko młodzież może pozwolić sobie na tak szalone eksperymenty!

Czy uznana aktorka może grać w serialach?

Dla znanych aktorów granie w operach mydlanych może być bardzo zamykające. Często nie chcą oni, aby kojarzyli się tylko jako "Honorata z Na Wspólnej". Aleksandra Konieczna ma do tego jednak inne podejście.

- Ja bardzo lubię tę rolę. Nie ma takiego podziału we mnie, że coś jest lepsze, coś jest gorsze albo gdzieś mogę odpuścić, a gdzieś powinnam się bardziej skoncentrować. To jest po prostu inny gatunek, ale ja zawsze tak czy siak staram się robić swoją robotę dobrze. W tym gatunku opowiadam historię takiej osoby, a że jak dostałam propozycję w serialu "Na wspólnej" to po prostu wiedziałam, że to będzie wiele lat się działo i miałam trochę wpływ na postać, jaką będę grać. Pomyślałam, że zaproponuję taką osobę właśnie. Jeden z internautów po tym, jak zaczęłam grać w serialu napisał: "Ta aktorka jest jakaś odjechana i trzepnięta z silnym akcentem i wrażeniem, że sama taka jest" i to był jeden z większych komplementów, jaki dostałam jako aktorka, bo akurat właśnie taka nie jestem - powiedziała w rozmowie z jastrzabpost.pl

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kasia i Darek z Na Wspólnej. Czy para spodziewa się dziecka?
  2. Kim jest Tomasz Ciachorowski? Czy gwiazdor M jak Miłość ma partnerkę?
  3. Daria Dziedzic z Na Wspólnej - co wiemy o aktorce?
  4. Syn Bogdana doprowadził do tragedii. Fani Na Wspólnej we łzach
  5. Bohater "Na Wspólnej" poniżony. Wielka awantura skończyła się bójką
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News