Małżeństwo Matta i Chrisa zaczęło być nudne. Homoseksualna para postanowiła ożywić swoją relację decydując się na dość… nieprzewidywalny krok. Teraz przyznają: jesteśmy szczęśliwi!

Małżeństwo było dla nich spełnieniem wielkiego marzenia. Spotykają się od ponad ośmiu lat. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie jednak niedawno. Potem zaczęła ich nużyć codzienność. Postanowili więc skorzystać z pewnej nietypowej propozycji.

Chris i Matt nudzili się w związku. Małżeństwo podjęło nieprawdopodobną decyzję

Zaprosili do swojego łóżka… kobietę! Para postanowiła nieco urozmaicić swoje intymne życie. Inicjatywa wyszła od Chrisa – mężczyzna jest biseksualny. Później na jego propozycję, bez entuzjazmu, przystał Matt. Pojawiła się w ich życiu Cait.

Dwudziestoośmioletnia kobieta natychmiast zrewolucjonizowała ich życie. Wyluzowana, atrakcyjna, nieprzerwanie głodna wrażeń świetnie sprawdzała się jako kochanka i przyjaciółka. Para zaczęła się ze sobą spotykać, a finał ich historii może zaskoczyć niejedną osobę.

Poznali się z pomocą aplikacji randkowej. Dzięki internetowi rozmawiali długo o własnych preferencjach a także o poglądach na nietypowe związki. Podobno umawiali się w trójkę na randki. W trzy lata po pierwszym spotkaniu postanowili razem zamieszkać. Dogadują się świetnie i planują założenie wspólnej rodziny. Cait chciałaby mieć z nimi dziecko.

Miłość do geja

Wiele kobiet przyznaje, że zdarzyło im się pokochać geja. Taka sytuacja może wprawić w prawdziwą rozpacz, ponieważ taki związek zawsze się kończy rozczarowaniem. Jak patrzyły na to zdarzenie?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

Dzięki internetowym forom mogą dać upust własnym emocjom. Tam też możemy znaleźć informacje o tym, jak boli rozczarowanie i czego się spodziewały po reakcji mężczyzny. Związek z osobą homoseksualną byłby możliwy wtedy, gdy mężczyzna potrzebowałby „przykrywki”.

Podobno geje okazują więcej czułości kobietom niż mężczyźni heteroseksualni. Zdaniem psychologów jest to jeden z najbardziej kluczowych czynników, który buduje więź w związku. Dlatego też panie często odczytują serdeczność jako sygnał zainteresowania. Nierzadko muszą się odnaleźć w dość niekomfortowej sytuacji – skonfrontowania się z rzeczywistością.

Badania ekspertów wskazują, że 90 procent homoseksualistów było w związku z kobietą. Zdaniem światowych organizacji aż 85 procent małżeństw, gdzie mężczyzna ujawnia swoją orientację po czasie, kończy się rozwodem.

Tolerancja i kompromis – to chyba najważniejsze wyzwania, z którymi będzie się musiała liczyć „potrójna” para: Matt, Chris i Cain. Jednak rodzicielskie obowiązki będą mogli dzielić na troje. Czy przetrwają próbę czasu?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poruszenie w Wielkiej Brytanii! Tak wyglądał gejowski ślub w rodzinie królewskiej
  2. Popularna para gejów odpowiedziała Błaszczakowi! Minister PiS zapadnie się pod ziemię
  3. Gwiazdor „Złotopolskich” zniknął z Polski! Jest gejem
  4. Myślał, że znalazł 4 małe kotki. Był w szoku gdy zaczęły dorastać
  5. Jak zorganizować domówkę? 10 sposobów na dobrą zabawę

Znane Polki po czterdziestce, które w ogóle nie wyglądają na swój wiek

ŹRÓDŁOpopularne.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl