Jej chłopak ma męża, cała trójka jest w wielkim związku. To co planują, wywołało furię ludzi

Jej chłopak ma męża, cała trójka jest w wielkim związku. To co planują, wywołało furię ludzi Źródło: BTV

Małżeństwo Matta i Chrisa zaczęło być nudne. Homoseksualna para postanowiła ożywić swoją relację decydując się na dość... nieprzewidywalny krok. Teraz przyznają: jesteśmy szczęśliwi!

Małżeństwo było dla nich spełnieniem wielkiego marzenia. Spotykają się od ponad ośmiu lat. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie jednak niedawno. Potem zaczęła ich nużyć codzienność. Postanowili więc skorzystać z pewnej nietypowej propozycji.

Chris i Matt nudzili się w związku. Małżeństwo podjęło nieprawdopodobną decyzję

Zaprosili do swojego łóżka... kobietę! Para postanowiła nieco urozmaicić swoje intymne życie. Inicjatywa wyszła od Chrisa - mężczyzna jest biseksualny. Później na jego propozycję, bez entuzjazmu, przystał Matt. Pojawiła się w ich życiu Cait. Dwudziestoośmioletnia kobieta natychmiast zrewolucjonizowała ich życie. Wyluzowana, atrakcyjna, nieprzerwanie głodna wrażeń świetnie sprawdzała się jako kochanka i przyjaciółka. Para zaczęła się ze sobą spotykać, a finał ich historii może zaskoczyć niejedną osobę. Poznali się z pomocą aplikacji randkowej. Dzięki internetowi rozmawiali długo o własnych preferencjach a także o poglądach na nietypowe związki. Podobno umawiali się w trójkę na randki. W trzy lata po pierwszym spotkaniu postanowili razem zamieszkać. Dogadują się świetnie i planują założenie wspólnej rodziny. Cait chciałaby mieć z nimi dziecko.

Miłość do geja

Wiele kobiet przyznaje, że zdarzyło im się pokochać geja. Taka sytuacja może wprawić w prawdziwą rozpacz, ponieważ taki związek zawsze się kończy rozczarowaniem. Jak patrzyły na to zdarzenie?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dzięki internetowym forom mogą dać upust własnym emocjom. Tam też możemy znaleźć informacje o tym, jak boli rozczarowanie i czego się spodziewały po reakcji mężczyzny. Związek z osobą homoseksualną byłby możliwy wtedy, gdy mężczyzna potrzebowałby "przykrywki". Podobno geje okazują więcej czułości kobietom niż mężczyźni heteroseksualni. Zdaniem psychologów jest to jeden z najbardziej kluczowych czynników, który buduje więź w związku. Dlatego też panie często odczytują serdeczność jako sygnał zainteresowania. Nierzadko muszą się odnaleźć w dość niekomfortowej sytuacji - skonfrontowania się z rzeczywistością. Badania ekspertów wskazują, że 90 procent homoseksualistów było w związku z kobietą. Zdaniem światowych organizacji aż 85 procent małżeństw, gdzie mężczyzna ujawnia swoją orientację po czasie, kończy się rozwodem. Tolerancja i kompromis - to chyba najważniejsze wyzwania, z którymi będzie się musiała liczyć "potrójna" para: Matt, Chris i Cain. Jednak rodzicielskie obowiązki będą mogli dzielić na troje. Czy przetrwają próbę czasu?  1. Poruszenie w Wielkiej Brytanii! Tak wyglądał gejowski ślub w rodzinie królewskiej
  2. Popularna para gejów odpowiedziała Błaszczakowi! Minister PiS zapadnie się pod ziemię
  3. Gwiazdor "Złotopolskich" zniknął z Polski! Jest gejem
  4. Myślał, że znalazł 4 małe kotki. Był w szoku gdy zaczęły dorastać
  5. Jak zorganizować domówkę? 10 sposobów na dobrą zabawę
Następny artykuł