Widzowie TVN są oburzeni! Homofobiczne żarty w programie śniadaniowym

DDTVN należy do najpopularniejszych programów tzw. telewizji śniadaniowej w Polsce. Cechą takich produkcji jest bardzo duża różnorodność w doborze tematów dla telewidzów. Pośród niewymagających i lekkich rozmów znajdzie się również czas na trochę cięższe treści. Tym razem jednak, obsada Dzień Dobry TVN postanowiła sobie z jednego z takich tematów pożartować.

DDTVN znalazł się na ustach osób walczących o równe traktowanie ludzi bez względu na ich orientację seksualną. Wszystko za sprawą wymiany zdań pomiędzy prowadzącym Filipem Chajzerem a piosenkarką Sarsą.

Homofobiczne żarty w DDTVN?

Filip Chajzer poprowadził pierwszy odcinek Dzień Dobry TVN w jesiennej ramówce TVN-u. Jednym z gości zaproszonych tego dnia była piosenkarka Sarsa. Prowadzący zdecydował się rozpocząć rozmowę od szczerego wyznania. Oznajmił, że jego ulubioną piosenką Sarsy jest utwór "Motyle i Ćmy". Według Chajzera jedyny problem z tą piosenką leży w teledysku. - Teledysk tylko do mnie średnio trafia, bo ten mężczyzna z tą klatą... no tak średnio - powiedział Filip Chajzer. - No to tak zdrowo, że to tak do ciebie nie trafiło, wiesz. Nie oceniam innych preferencji, ale cieszę się, że ci się podoba - skwitowała piosenkarka.

W studiu żartują, przed telewizorami kręcą głowami

Telewidzowie i internauci wydają się zaskoczeni wymianą zdań między prowadzącym i piosenkarką. Niektórzy postanowili wylać swoje żale. - Chajzer myśli, że jest takim super facetem, że taki męski, że taki zabawny i ironiczny, że tak super się prezentuje i tak super demaskuje niedociągnięcia innych, taki szlachetny do tego, och normalnie żywcem wyjęty Warszawiak poprzedniej epoki. A to naprawdę zwykły korpo frajer z bufoniastym ego - napisał użytkownik jednego z popularnych portali internetowych. Niektórzy internauci z kolei przekonują, że prowadzący powinni byli zareagować na słowa Sarsy. Sugestia, iż "zdrową" postawą jest nie zachwycanie się osobą tej samej płci, oburzyła część osób.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Kto rozpętał II Wojnę Światową? Ten pasek TVP przejdzie do historii
  2. Zapomniany polski muzyk chce zostać politykiem! Może liczyć na wasz głos?
  3. Słowa Leszka Millera na pogrzebie syna rozrywają serce. To straszne
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News