Związki homoseksualne próbuje się zrównać z małżeństwem w jego naturalnym i prawidłowym znaczeniu. Reklamuje się ich rzekomą normalność oraz to, że takie „rodziny” (homoseksualiści posiadający dzieci na wychowanie) są uosobieniem miłości, radości i wszelkiego dobra. Jednak jak to dzisiaj bywa, reklama jest bardzo mocno naciągana i niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.

W Stanach Zjednoczonych trwa batalia o legalizację bądź delegalizację małżeństw homoseksualnych oraz możliwości posiadania przez nie dzieci. W 36 stanach małżeństwa homoseksualne są zakazane. W sądach coraz to nowsi świadkowie zeznają za lub przeciw takim związkom. A są to dorośli, którzy od dziecka wychowywali się w takich domach, gdzie piecze nad nimi sprawowały osoby tej samej płci.

Pedofile też mają prawa

Nasze rodziny powinny być uznane, chociażby tylko dlatego, że każdemu przysługują takie same prawa. Sugerowanie, że winno się nas leczyć, to nic innego jak dyskryminacja – mówiła w sądzie studentka Anna Frackman. Kluczowym fragmentem powyższej wypowiedzi jest: każdemu przysługują takie same prawa. Homoseksualiści walczą o prawa do zawierania legalnych małżeństw, możliwości adoptowania i wychowywania dzieci i zwyczajnego życia bez żadnej dyskryminacji. Proszę, dajmy im do tego prawo. Co jednak wtedy z dziećmi? Ona także są ludźmi i mają swoje prawa, takie same prawa. Każde dziecko ma prawo do bycia wychowywanym przez własnych, biologicznych rodziców. W tym momencie jest tego prawa drastycznie pozbawiany. Dodatkowo jest wychowywany przez dwie osoby tej samej płci, co skutkuje w przyszłości wypaczonym obrazem o płci, wśród której się nie wychowywał. Skoro wszyscy mają takie same prawa, pozwólmy ludziom chorym psychicznie na dojście do władzy i sprawowanie funkcji publicznych. Albo pozwólmy pedofilom na zostanie nauczycielami i pracę z dziećmi. Przecież wszyscy mają takie same prawa.

Liczy się tylko seks

Absolutnie kochałam swojego ojca, który zmarł na AIDS w 1991 roku, ale cierpiałam bardzo z powodu wykorzystywania mnie i mojego brata bliźniaka, a także z powodu sprowadzania do domu niezliczonej rzeszy mężczyzn. Byłam stale narażona na jawne czynności seksualne, takie jak: sodomia, nagość, pornografia, seks grupowy, sadomasochizm – ujawniła Dawn Stefanowicz. Niewiele się o tym mówi, jak dzieci są traktowane przez wychowujących je homoseksualistów. Nie można przecież doprowadzić do tego, by zdelegalizowano te związki i powrócono do normalności. W większości domach, w których para homoseksualna zajmuje się dziećmi, występuje molestowanie i wykorzystywanie seksualne maluchów. Nierzadko takie dzieci stają się potem homoseksualnymi prostytutkami. Wychowywanie pociech polega przede wszystkim na nauce uprawiania seksu (najlepiej oczywiście z tą samą płcią) oraz na byciu przedmiotem do zaspokajania żądz swoich opiekunów. Kończy się to oczywiście dużymi zaburzeniami psychicznymi, które skutkują w pozbawieniu danej osoby jej tożsamości (kobiecości, męskości). W dorosłości osoby te często nie są w stanie funkcjonować normalnie. Ale przecież w takich „rodzinach” panuje tylko miłość, prawda?

Dzieci potrzebują mamy i taty

Dopiero, kiedy sama zaczęłam mieć dzieci, uderzyło mnie to, jak ważne jest, by mieć ojca i matkę. Moje dzieci potrzebują nas obu. Państwo powinno zawsze wspierać i promować ideał rodzicielstwa, zgodnie z którym matka i ojciec wychowują razem swoje dzieci – stwierdziła Katy Faust. Zdarzają się pary homoseksualne, które wychowują dzieci bez wykorzystywania seksualnego. Mogą nawet takie dzieci mówić, że były/ są szczęśliwe. Jednak prędzej czy później nawet one dostrzegają, jak wielką wartość stanowi normalna rodzina, składająca się z mężczyzny i kobiety oraz ich potomstwa. Dzieci potrzebują obojga rodziców (najlepiej biologicznych), którzy nauczą je, jak żyć i funkcjonować w świecie, obudzą w dziewczynkach kobiecość a u chłopców męskość, a przede wszystkim, by je kochali. Prawdziwa miłość może być wtedy, gdy jest nastawiona na nowe życie, gdzie jest poświęcenie i wierność. Nie może być szczęśliwa rodzina, w której fundamentem jest jedynie zaspokajanie potrzeb seksualnych. A taki fundament ma większość par homoseksualnych – seks i wyzucie z wszelkiej moralności i wszelkich wartości.

Zróbcie je sobie sami

Homoseksualiści, chcecie sobie żyć z tą samą płcią, proszę bardzo. Nie obnoście się jednak z nienormalnością wśród ludzi. Który człowiek chce, żeby jego problemy czy choroby albo zaburzenia psychiczne wypłynęły na wierzch? To by wzbudziło tylko dezaprobatę innych ludzi, a także zepchnięcie na margines. Natura w końcu upomni się o swoje, a naturalnym jest życie w hetero-związkach. Nie trzeba być chrześcijaninem, żeby tak myśleć. Wystarczy spojrzeć na aspekty biologiczne, żeby uświadomić sobie, że kobieta jest stworzona dla mężczyzny, a mężczyzna dla kobiety. I to oni mogą posiadać potomstwo. Jednak jeśli mimo tego upieracie się przy swoim, chcecie być z tą samą płcią, powodzenia. A jeśli chcecie mieć dzieci, zróbcie je sobie sami. I tyle w tym temacie.

Zobacz również