Zbigniew Hołdys nie po raz pierwszy wzbudza skrajne emocje wśród internautów swoją działalnością w sieci. Zdaniem wielu tym razem jednak naprawdę przegiął.

Znany muzyk opublikował szereg wpisów dotyczących wizyty Donalda Trumpa w Polsce. Jego zdaniem Polacy niepotrzebnie tak bardzo starają przypodobać się amerykańskim przywódcom.

Nigdy nie zrozumiem tego polskiego leżenia plackiem przez kolejne pokolenia przed każdym prezydentem USA, choćby był kłamcą i chamem – napisał Zbigniew Hołdys.

W innym wpisie dał jasno do zrozumienia, co sądzi o amerykańskim prezydencie. Sugeruje, że nie miał on kompletnie nic do powiedzenia Polakom.

Wspiąłem się na dach, a wody lanej na Placu Krasińskich przybywa taki ogrom, że mam jej pod grdykę – drwi Hołdys.

Mimo iż wspomniane wpisy wzbudziły różne komentarze wśród internautów to dopiero kolejny wywołał istną burzę. Zdaniem wielu muzyk pochwalił uliczne zamieszki w Hamburgu.

Gdyby społeczeństwo polskie było wyedukowane, wiedziało kim jest Trump – powinno go przywitać tak, jak mieszkańcy Hamburga – stwierdził Zbigniew Hołdys.

To właśnie ten wpis wywołał istną falę krytycznych komentarzy. Zdaniem dużej części internautów Hołdys nie dość, że obraził Polaków, to w dodatku pochwalił sceny agresji, które odbywają się w Hamburgu za sprawą przyjazdu Trumpa na szczyt G20.

Kim trzeba być aby życzyć (z nienawiści do Trumpa) swojemu miastu płonących ulic, dewastowanych sklepów, moim zdaniem zwykłym durniem – skomentował wpisy Hołdysa Joachim Brudziński.

twitter.com/ZbigniewHoldys
twitter.com/ZbigniewHoldys
twitter.com/Commentator_PL
twitter.com/jbrudzinski/


źródło: Twitter

...

Zobacz również