Zarzucała mu, że ma HIV, życzy miłego rozwodu. B. żona Wiśniewskiego nie odpuszcza

Zarzucała mu, że ma HIV, życzy miłego rozwodu. B. żona Wiśniewskiego nie odpuszcza Źródło: youtube.com/michał wiśniewski

Była żona Michała Wiśniewskiego, która zarzucała mu chorowanie na HIV, przerwała milczenie. Po tym, jak na jaw wyszło, że jej były mąż odchodzi od Dominiki Tajner, kobieta w ostrych słowach postanowiła skomentować całe zamieszanie związane z najgłośniejszym obecnie rozwodem w polskim show-biznesie.

Była żona Wiśniewskiego, która oskarżała go o chorowanie na HIV, przerywa milczenie. Magda Femme, która była pierwszą wybranką serca Wiśniewskiego, postanowiła opowiedzieć o tym, co sądzi o rozwodzie swojego byłego ukochanego. Tak ostrych słów sam lider Ich Troje nie mógł się spodziewać.

Nazywała Wiśniewskiego chorym na HIV. Teraz komentuje jego rozwód

Relacja Magdy Femme i lidera zespołu Ich Troje w ciągu ostatnimi czasy była bardzo zła. Kobieta swego czasu oskarżała nawet muzyka, że ten jest chory na HIV i nie informuje o tym swoich partnerek seksualnych.

- Magda F. zagroziła dziś mojej żonie, że opublikuje badania, które wykazują, że mam HIV. Wow, na bogato... Rak już nikogo nie dziwi. Teraz nawet moja żona wierzy, że ma HIV-a. Słaba sytuacja - pisał Wiśniewski lata temu, gdy dopiero zaczynał pożycie małżeńskie z Dominiką Tajner.

Po wypowiedzi byłej wokalistki Ich Troje, Wiśniewski postanowił zdyskredytować ją, opowiadając sekrety, dotyczącego jej homoseksualnej relacji z inną kobietą.

- Nie mam pretensji do tego, że przez 10 lat była z kobietą, nawet żal mi Ani K. 10 straconych jej lat i 5 moich mówi wszystko... Gdzie wiatr wieje tam się Femmowa podkłada a nuż zawieje w jej stronę? Na razie jednak pochmurno, nic nie wieje, więc szuka okazji, aby wszcząć zamęt. I udało się - ripostował Wiśniewski.

Jakby tego było mało, Magda Femme postanowiła także odnieść się rozwodu między córką Apoloniusza Tajnera a swoim byłym ukochanym. Złośliwości nie brakowało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Femme: Życzę miłego rozwodu

Magda Femme w swoich social mediach przyznała, że wszystkie od początku tego tygodnia zarzucają ją pytaniami dotyczącymi rozwodu jej byłego męża. Na swoim Facebooku napisała o tym, że takie pytania są bardzo niezasadne, ponieważ nie dość, że nie interesuje jej już to, co robi ze swoim życiem były mąż, to rozwodów w życiu piosenkarza było na tyle dużo, że nie powinno się do tego przykładać większej wagi.

- Napiszę JEDEN raz: Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego. Pozdrawiam - napisała była żona Wiśniewskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz planuje POGRZEB! Piosenkarka pochowa najważniejszą osobę w swoim życiu
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

źródło: Pudelek

Następny artykuł