W mieście Flensburg znajdującym się w północnej części Niemiec doszło do ostrego mordobicia pomiędzy Niemcami, a imigrantami. Mężczyźni bili się na zewnątrz klubu w centrum miasta. Uwagę internautów zwrócił Polak, któremu ewidentnie nie spodobała się zaistniała sytuacja. 

Flensburg to portowe miasto położone w północnej części Niemiec, w landzie Szlezwik-Holsztyn. Zamieszkiwane jest przez 84 tysiące osób. Część z nich, a przede wszystkim ci, którzy zamieszkują centralny obszar miasta, było świadkami ostrej bitwy.

Do starcia pomiędzy mieszkańcami Flensburga, klientami klubu oraz imigrantami doszło pod lokalem Study Lounge, który położony jest w samym centrum miasta przy głównym deptaku.

Na filmie opublikowanym na Twitterze widzimy jak Niemcy i imigranci okładają się pięściami. W bijatykę zaangażowane było łącznie kilkadziesiąt osób. Uwagę internautów zwróciła również głośna „kurwa”, która rozbrzmiała w 22 sekundzie filmu.

– Kurwa, chuj! – krzyczy spoza kadru Polak, który najprawdopodobniej był wściekły, że nie może w spokoju odwiedzić klubu podczas turystycznej wizyty. Nie można również wykluczyć, że nasz rodak brał aktywny udział w bijatyce.

Poniżej film z Twittera, który błyskawicznie obiega internet.

 

...

Zobacz również

Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]