Sejmowa komisja ds. afery Amber poza próbą rozwiązania jednej z największych oszustw ostatnich lat, przysparza internautom duże dawki śmiechu. To efekt licznych wpadek i kuriozalnych sytuacji jakie mają podczas niej miejsce.

Takie hity jak „caryca Katarzyna” to już klasyki jeśli chodzi o wydarzenia podczas komisji, które przewodniczy córka zmarłego w katastrofie smoleńskiej Zbigniewa Wassermanna, Małgorzata.

Tym razem w sieci ogromną popularność zdobywa sytuacja z udziałem kuratora sądowego Michała P. oraz jego prawnika.

Jak zeznał przed komisją Lipski, mimo że był kuratorem już od ponad 20 lat to nie weryfikował zbyt gorliwie deklaracji Marcina P. Jak również przyznał, Michał P. po prostu go „ujął” swoim wdziękiem i stylem bycia.

W pewnym momencie przesłuchania doszło do kolejnej kuriozalnej sytuacji, przez którą wszyscy zebrani na komisji wybuchnęli śmiechem. Przewodnicząca komisji również nie mogła się powstrzymać od śmiechu i z trudem przemówiła zapowiadając następne pytanie od członka komisji.

Gdy padło kolejne pytanie do Lipskiego, ten początkowo nie wiedział co zrobić, więc jego adwokat – nie wiedząc czemu – wypalił do mikrofonu by się uchylił od odpowiedzi. Lipski posłusznie usłuchać rady i od odpowiedzi się uchylił.

Internauci nie mogli sobie podarować żartów z tak kuriozalnej sytuacji. Wśród licznych żartów bardzo często pojawiły się porównania do „słynnego Łysego z Brazzers” (gwiazda filmów porno) ze względu na wizualne podobieństwo obydwu mężczyzn.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=vNnoORL0N-0

...

Zobacz również