Hiszpania nie może dojść do siebie po tym, jak prawdziwe piekło zgotowali w Bilbao Rosjanie. Według miejscowych mediów ich starcia z policją doprowadziły niestety do prawdziwej tragedii. Są ranni, a nawet ofiary śmiertelne!

Przed rewanżowym spotkaniem 1/16 finału Ligi Europy, w którym miejscowy Athletic zmierzył się ze Spartakiem Moskwa, na hiszpańskich ulicach miały miejsce dantejskie sceny. Rozróby urządzali szczególnie ci Rosjanie, którzy nawet nie mieli biletów na mecz.

Hiszpania: Rosjanie zgotowali piekło

Kibice gości wdawali się w bójki z sympatykami drużyny przeciwnej, odpalali petardy oraz race na ulicach, a także rzucali w przechodniów… piłkami golfowymi. Na ich zachowanie bardzo szybko zareagowała więc policja.

ZOBACZ TAKŻE: Byli razem 10 lat. Lewandowski nagle ogłosił ogromne zmiany w życiu

Funkcjonariuszom nie udało się spokojnie zatrzymać grupy Rosjan. Doszło do starć, wskutek których kilka osób trafiło do szpitala ze stosunkowo poważnymi obrażeniami.

Nie tylko ranni, ale i ofiary śmiertelne

Niestety zmarł także policjant, który tuż po otrzymanym ciosie doznał ataku serca. Chociaż koledzy próbowali pomóc mu jeszcze na ulicy, ostatecznie nie udało się go uratować.

ZOBACZ TAKŻE: Przełom ws. dilera gwiazd. 200 celebrytów usłyszy zarzuty

Za piekło zgotowane w Bilbao odpowie prawdopodobnie 5 zatrzymanych mężczyzn. Liczba ta jest o tyle niska, że grupę prowokującą rozróby szacuje się na ok. 400 osób.

Rosjanie, Hiszpania, Piekło, Ranni, Ofiary
Fot. Twitter/Rafal Lebiedzinski

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Te zdjęcia sprawią, że ciarki przejdą ci po plecach!

Zobacz również