Hiszpan w Polsce wyszedł z psem. Wrócił sam zwierzak

Hiszpan w Polsce wyszedł z psem. Wrócił sam zwierzak Źródło: Shutterstock/grafxar

Hiszpan zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Mężczyzna wyszedł z psem na spacer, a po pewnym czasie do domu wrócił tylko czworonóg. Policja rozpoczęła poszukiwania i prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego.

Hiszpan wyszedł z domu w poniedziałkowy wieczór, około godz. 22:30. To miał być zwyczajny spacer z psem. Po pewnym czasie miniaturowy sznaucer wrócił do domu, jednak Pablo Alonso Suarez przepadł bez śladu. 30-letni mężczyzna nie mieszka na stałe w Polsce, przyjechał tu tylko w odwiedziny ze swoją znajomą.

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Ogardy w województwie lubuskim. Zaginięcie zostało zgłoszone już w poniedziałkową noc, a w akcję poszukiwawczą włączyła się nie tylko policja, ale również straż pożarna. Nie wiadomo, gdzie obecnie może znajdować się Hiszpan, a służby nie wykluczają żadnego scenariusza.

Hiszpan wyszedł na spacer z psem i nie wrócił do domu. Poszukiwania trwają

W poszukiwania obywatela Hiszpanii zaangażowało się bardzo wiele osób. Wszystkie służby zostały postawione w stan najwyższej gotowości. Według medialnych doniesień, na miejsce zaginięcia skierowano także helikopter, który ma pomóc w jak najszybszym ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny. Hiszpan nie dał znaku życia od momentu wyjścia na poniedziałkowy spacer i nie wiadomo, gdzie może przebywać.

- Z naszej jednostki w poszukiwania zaangażowani są wszyscy policjanci. W akcji biorą udział także mundurowi z oddziału prewencji komendy wojewódzkiej, są też strażacy i służby leśne. Na miejsce skierowane także helikopter - powiedział w rozmowie z mediami Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policja publikuje zdjęcie zaginionego i prosi o pomoc w poszukiwaniach

Każda minuta jest ważna. Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 30-letniego obywatela Hiszpanii. Pablo Alonso Suarez ma 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, a na zębach ma aparat ortodontyczny. W chwili wyjścia na spacer miał na sobie białą kurtkę z czarnym zamkiem z kieszeniami u góry, białą koszulę z krótkim rękawem, krótkie białe spodenki oraz czarno-niebieskie trampki. Zaginiony miał na sobie również czarny zegarek. 

Osoby, które wiedzą, gdzie może znajdować się zaginiony Hiszpan, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Strzelcach Opolskich pod numerem (095) 763 08 11 lub pod numerem alarmowym.

Tak wygląda zaginiony mężczyzna:

fot. Komenda Powiatowa Policji

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach
  5. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama
  6. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News