Histeria w Biedronce. Klienci z obrzydzeniem patrzyli jak w sklepie...

Histeria w Biedronce. Klienci z obrzydzeniem patrzyli jak w sklepie...

Kolejny skandal z udziałem sieci sklepów Jeronimo Martins. Media zawrzały po szokujących wydarzeniach w jednej z Biedronek. Rozhisteryzowani klienci z obrzydzeniem obserwowali, jak sklep plądrują myszy. 

To nie pierwszy taki przypadek, kiedy firma Jeronimo Martins przez haniebne zaniedbania, mocno nadwyrężyła swój wizerunek i sympatię Polaków. Szum wokół wydarzeń z sieradzkiej biedronki spotęgował się do tego stopnia, że wywołał efekt śnieżnej kuli. ZOBACZ TAKŻE: Szturm na Biedronkę. Za 2,5 zł sprzedają…

Myszy plądrują Biedronkę

Całą Polskę obiegły zdjęcia myszy, która postanowiła zamieszkać w sieradzkiej Biedronce. Wydawałoby się, że po poprzednich skandalach z myszami w roli głównej, firma Jeronimo Martins wyciągnie odpowiednie wnioski i zacznie dbać o higienę i regularnie, zapobiegawczo korzystać z usług "odszczurzania". Tak się jednak nie stało i teraz przedstawiciele JM znowu muszą walczyć z kolejnym wizerunkowym kryzysem. Myszka z Sieradza była niezwykle przyjacielska i chętnie pozowała do zdjęć. Tętniła pozytywną energią i nie spodziewała się, że za chwilę zostanie schwytana i nastąpi jej tragiczny koniec.

Biedronka broni się przed kolejnym skandalem

Dowody na to, że myszy plądrują sklepy Biedronki trafiły do internetu, gdzie rozeszły się z prędkością światła. Przedstawiciele Jeronimo Martins musieli więc zareagować na te poważne zarzuty.  – Zgodnie z procedurami wyspecjalizowane firmy zewnętrzne minimum raz na kwartał dokonują kontroli w każdym sklepie pod kątem ewentualnego występowania szkodników oraz w zakresie sprawdzenia stanu wszystkich urządzeń zabezpieczających przed nimi. Dodatkowo personel sklepu na bieżąco weryfikuje, czy w placówce zauważono jakiekolwiek oznaki pojawienia się szkodników. Sytuacje niestandardowe są zgłaszane do firmy deratyzacyjnej, opiekującej się danym sklepem w celu niezwłocznego dokonania deratyzacji, dezynfekcji lub dezynsekcji. Podkreślamy, że mysz została złapana przez firmę deratyzacyjną, a placówka przeszła dodatkowe gruntowne sprzątanie. W związku z powyższym nasi klienci mogą w pełni komfortowo dokonywać w niej zakupów - napisali w oświadczeniu przedstawiciele sklepów Biedronka i zapewnili, że wszystkie towary, z którymi myszka mogła mieć kontakt, zostały wyrzucone. ZOBACZ TAKŻE: Klienci Biedronki oszaleją! ZA DARMO rozdaje produkt o który bili się Polacy Jeronimo Martins skomentowało całą sprawę w specjalnie wydanym oświadczeniu. Na wstępie wyjaśniamy, że w naszej sieci posiadamy procedury dotyczące profilaktyki i zwalczania szkodników. Zgodnie z nimi wyspecjalizowane firmy zewnętrzne minimum raz na kwartał dokonują kontroli w każdym sklepie pod kątem ewentualnego występowania szkodników oraz w zakresie sprawdzenia stanu wszystkich urządzeń zabezpieczających przed nimi. Dodatkowo personel sklepu na bieżąco weryfikuje, czy w placówce zauważono jakiekolwiek oznaki pojawienia się szkodników. Sytuacje niestandardowe są zgłaszane do firmy deratyzacyjnej opiekującej się danym sklepem w celu niezwłocznego dokonania deratyzacji, dezynfekcji lub dezynsekcji. W tym miejscu należy również podkreślić, że każda placówka jest wyposażona na stałe w specjalne karmniki deratyzacyjne (wewnątrz i na zewnątrz budynku), które również mają przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się szkodników.Powyższe procedury dotyczą wszystkich naszych sklepów, w tym również tego zlokalizowanego w Sieradzu przy ul. Kościuszki. Informujemy, iż w związku ze wspomnianą sytuacją w przywołanej placówce, wezwaliśmy firmy deratyzacyjną oraz sprzątającą do niezwłocznej kontroli ww. sklepu. Towary niepełnowartościowe, a takimi są te, z którymi potencjalnie mógł mieć kontakt gryzoń, zgodnie z naszymi procedurami są utylizowane. Informujemy, że pieczywo z tego sklepu również zostało zutylizowane. Dodatkowo, we wspomnianej placówce w Sieradzu nasi pracownicy oraz profesjonalna firma deratyzacyjna dokonali weryfikacji pozostałych towarów pod kątem ich przydatności do sprzedaży. Podkreślamy również, iż mysz została złapana przez firmę deratyzacyjną, a placówka przeszła dodatkowe gruntowne sprzątanie. W związku z powyższym nasi klienci mogą w pełni komfortowo dokonywać w niej zakupów.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News