Hirek Wrona odchodzi z Trójki
wikipedia
Oktawian Góral - 18 Maja 2020

Hirek Wrona odchodzi z Trójki. Znamy szczegóły

Hirek Wrona to kolejny dziennikarz, który zakończył współpracę z programem Trzecim Polskiego Radia. Poznaliśmy szczegóły jego decyzji. Prawda jest zaskakująca. Ujawniamy wszystkie informacje na temat odejścia znanego i lubianego dziennikarza od publicznego nadawcy.

Hirek Wrona to już kolejna osoba, która poinformowała o zakończeniu współpracy z publicznym nadawcą radiowym, jakim jest Polskie Radio. Dlaczego dziennikarz zdecydował się podjąć takie kroki?

- Hirek Wrona to "niesforne dziecko" Trójki. Synowskie spojrzenie kieruje w stronę Panów Jana Chojnackiego, Wojciech Manna i Grzegorza Wasowskiego" - tak o swoim byłem już pracowniku pisze na oficjalnej stronie Polskie Radio.

Rząd w ostatniej chwili zmienił zakazRząd w ostatniej chwili zmienił męczący zakaz. Wiele osób odetchnie z ulgąCzytaj dalej

Fala odejść

Hirek Wrona jest kolejnym, po między innymi Wojciechu Mannie oraz Marku Niedźwiedzkim, pracownikiem, który rozstaje się z publicznym nadawcą. Znany i lubiany dziennikarz wydał oświadczenie, w którym informuje o swoim odejściu. Redaktor radiowej Trójki napisał na swoim Facebooku: "Dziś postanowiłem pożegnać się z Trójką. Napisałem w tej sprawie do Dyrektora Programu III. Być może spotkamy się jeszcze we wtorek i w środę. Taki był plan. Jednak nie mam tej pewności. Bardzo wszystkim Trójkowiczom dziękuję za wsparcie, za wiedzę, za naukę zawodu i za wszystkie dobre fluidy. Niezmiennie ciepłe słowo kieruję do moich radiowych Ojców: Jana Chojnackiego, Wojciecha Manna i Grzegorza Wasowskiego. Dziękuję wszystkim Szanownym Słuchaczom! Dzięki Wam mogłem się rozwijać i dla Was tak bardzo się starałem".

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Czterej pancerni i pies, wyznanie gwiazdoraGwiazdor "Czterech pancernych" i "Rancza" chciał umrzeć? Wyjątkowo smutne wyznanie, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Dziennikarz dodał, że to jego jedyny komentarz w tak głośnej sprawie. Czy decyzja ma związek z działaniami podjętymi przez władze Polskiego Radia? Należy zwrócić uwagę, że to już kolejne odejście cieszącego się sympatią dziennikarza od tego nadawcy. Co się dzieje w publicznej rozgłośni?

Głośna sprawa pewnego utworu

Fala krytyki przetoczyła się przez Polskie Radio, gdy do sieci wyciekły informacje o usunięciu ze strony internetowej rankingu najlepszych piosenek. Dlaczego zrezygnowano z zestawienia? Okazało się, że pierwsze miejsce zajęła piosenka Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój", której kolejne wersy ostro krytykowały rządzący obóz. Artysta w swoim utworze wskazywał między innymi na wizytę Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim cmentarzu powązkowskim, mimo oficjalnie obowiązującego zakazu odwiedzania nekropolii.

Zdaniem władz Polskiego Radia notowanie, o którym zrobiło się głośno zostało przeprowadzone nieregulaminowo, bowiem wprowadzona została do niego piosenka spoza listy. W kolejnym oświadczeniu Polskie Radio poinformowało, że piosenka Kazika Staszewskiego została ręcznie przesunięta na szczyt listy. Tłumaczenie władz państwowego nadawcy wydaje się zatem mętne i niespójne. Wywołuje to kolejną falę krytyki, a zniesmaczeni działaniami swojego pracodawcy dziennikarze składają kolejne wypowiedzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. MZ przekazało porażające dane. Mimo zapewnień sytuacja wciąż jest tragiczna

2. Andrzej Duda zaliczył gigantyczną wpadkę. Internauci są oburzeni jego zachowaniem

Jak dowiadujemy się z zaufanych źródeł, nie są to ostatnie odejścia z Polskiego Radia. Sprawie będziemy się przyglądać i informować Państwa na bieżąco.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Siostra górnika wyznała prawdę. "Nasze prawa zostały pogwałcone"
  2. Robert Kubica przerwał milczenie po wielu latach. Zdradził nieznane szczegóły swojej tragedii, straszne
  3. Zniesienie kolejnych zakazów w Polsce już od 1 czerwca? Minister podała jeden warunek
  4. Kobieta obudziła się w szpitalu po operacji. Gdy otworzyła oczy, zobaczyła, co się dzieje i zamarła
  5. Kwaśniewski zdradził, co Jan Paweł II powiedział mu w trakcie wizyty w Polsce. Ciężko uwierzyć
  6. Woda po ogórkach kiszonych jest cenna. Ale wszyscy zapomnieli o mocy wody po ogórkach konserwowych

DziewczynkaPorwała 5-latkę z placu zabaw. Dziecko udało się uratować, ale najgorsze wydarzyło się później, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News