Niedawno Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych doszukał się niegodnych zachowań wśród Młodzieży Wszechpolskiej (TUTAJ). Młodzi, którzy rozdawali czekoladę w domach dziecka dopuścili się dystrybucji „materiałów propagandowych”, czyli kartki z orłem białym i patriotycznymi hasłami. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

Wczoraj jeden z wybitnych śledczych z OMZRiK wrzucił screena, w którym oburza się, że w sekcji <meta> na stronie MW znajdują się słowa takie jak „skins” czy „narodowy socjalizm”. W potoku politycznie poprawnych oskarżeń dowiadujemy się także niesamowitego odkrycia – liczba 88 zawiera aż dwa razy cyfrę 8 (sic!). Jestem pod wrażeniem odkryć antyfaszystów. Zainteresowanych całą treścią odkrycia odsyłam do zdjęcia (TUTAJ).

Postanawiam dołączyć do – z całą pewnością! – niezależnego, nie nastawionego wrogo do Polski i Polaków oraz neutralnego światopoglądowo projektu OMZRiK i pomóc im w poszukiwaniu treści „rasistowskich i ksenofobicznych”. Otóż ponad tydzień temu na Facebooku powstała kolejna tandetna strona, w której ciężko nie zauważyć ksenofobicznych i ukazujących Polaków stereotypowo treści: Polko, wyjdź za Araba. Z tejże właśnie strony pochodzi zdjęcie powyżej (TUTAJ). Zamierzałem poinformować o tym poprzez fanpage wspomniany „ośrodek monitorowania”, lecz tenże fanpage zdążył mnie już zablokować.

Jestem przekonany, że jeśli nasz kraj jest uwikłany w prężnie działającą siatkę nazistów, że trzeba aż szukać w kodzie źródłowym strony oznak legendarnego „polskiego faszyzmu”, to z pewnością łatwiej będzie OMZRiK zająć się tą sprawą. W końcu ubliżanie na tle narodowościowym bije wręcz z oczu. Jak zareaguje OMZRiK? Obawiam się, że nijak. Niemniej czas pokaże.

Zaś wszystkim Czytelnikom proponuję, by podsyłać linki na fanpage ośrodka monitorowania, w których widać rasizm i ksenofobię wobec Polaków oraz osób wyznania chrześcijańskiego. Następnie pochwalcie się, jak OMZRiK na informacje przez Was podesłane zareagował.

Założyciel i redaktor naczelny portalu Kontrrewolucja.net. Publicysta i bloger. Zafascynowała mnie filozofia realistyczna. Bóg, honor i ojczyzna – kolejność nieprzypadkowa.

Chcesz wiedzieć więcej? Znajdź mnie na facebooku: https://www.facebook.com/dominik.cwikla