Już nie raz w internecie można było zobaczyć dziwne akcje z polskich autobusów. Za każdym razem bawią i szokują. Tym razem są to Himalaje patologii. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy.

Filmik, który niedawno umieszczono na You Tube, jest porażający. Na nagraniu widać tłum ludzi w autobusie miejskim w Kołobrzegu. Na początku słychać głośne krzyki dwóch dziewczyn. To one rozkręciły kilkuminutową zadymę.

Kobiety zaczęły oskarżać jednego z mężczyzn stojących w autobusie o rozerwanie siatki z zakupami. Były wściekłe na niego, bo jak to jedna z nich ujęła „te bułki z ziemi będę jadła dziś na kolacje”. Agresywna dziewczyna plunęła na starszego pana i wyzywała go, że jest c***em, świnią czy pedofilem. Raban był na cały autobus. Wulgarne słowa padały cały czas.

Nic nie mogło ich uspokoić

Kierowca próbował z kabiny przez mikrofon uspokoić dwie agresywne dziewczyny, ale nic nie wskórał. W końcu i jego zaczęły wyzywać. Na wulgaryzmach się nie skończyło. Kobiety kilka razy uderzyły starszego pana. Były na tyle bezczelne, że zadzwoniły po policje, ponieważ rzekomy pedofil je dotykał. Kierowca nie chciał wypuścić agresywnych dziewczyn. Jedna z nich skarżyła się przez telefon, że ma klaustrofobie. W tym czasie druga puściła z telefonu muzykę.

Wszyscy pasażerowie mieli już dość wulgarnych kobiet, niestety nikt nie zareagował i nie stanął w obronie mężczyzny. W końcu przyjechała policja i próbowała opanować sytuacje. Do dwóch kobiet przybyło aż kilku policjantów i wyprowadzili je z autobusu. Całość można obejrzeć na filmiku poniżej.


Tak wyglądało "słodkie" życie gwałciciela z Rimini - plaża, garnitury, markowe ciuchy... [ZOBACZ!]


Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

Zobacz również