Henryk Gołębiewski w szpitalu! Jest bardzo źle

Henryk Gołębiewski w szpitalu! Jest bardzo źle Źródło: screen youtube.com/tugazetapl

Henryk Gołębiewski w swoim życiu przeszedł niemało. Aktor trafił do szpitala, gdzie musiał przejść poważną operację. Niestety jest z nim bardzo źle i prędko na plan zdjęciowy nie powróci.

Henryk Gołębiewski grał ostatnio w serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Aktor 10 lat temu zmagał się z nowotworem nosa, jednak udało mu się powrócić do zdrowia. Później zaczął ponownie nadużywać alkoholu, przez co jego stan znacznie się pogorszył. Ostatnio Gołębiewski wylądował w szpitalu, gdzie przeszedł poważną operację. Teraz musi poruszać się na wózku inwalidzkim.

Henryk Gołębiewski nie może chodzić

Aktor w ostatnim czasie doznał poważnego urazu, chodzi dokładniej o skomplikowane złamanie nogi, które musiało zakończyć się operacją. Teraz Gołębiewski ma w nodze założone śruby, które uniemożliwiają mu chodzenie. Aktorem opiekuje się żona Marzenna i córka Róża.
- Mam teraz śruby w nodze, kontuzja artystyczna, ale wkrótce to minie, śruby wyjmą i nadal będę grać - powiedział w wywiadzie Henryk Gołębiewski. Aktor ma nadzieję, że noga się dobrze zrośnie i nie będzie potrzebna rehabilitacja, lub co gorsza ponowna operacja. Wciąż jednak nie może samodzielnie chodzić, a co dopiero grać na planie zdjęciowym, gdzie praca potrafi trwać długie godziny.

Jakie nagrody zdobył Henryk Gołębiewski?

Aktor ma na swoim koncie dziesiątki, jeżeli nie setki ról zarówno w serialach jak i filmach pełnometrażowych. Dubbingował również kilka postaci, jednak w całej swojej karierze udało mu się zdobyć tylko trzy nagrody. Zdecydowanie najważniejszą z nich jest złota kaczka za kreację aktorską w filmie "Edi". Za swoją rolę w tej produkcji otrzymał również nagrodę aktorską na Przeglądzie Filmowym Prowincjonalia. Jego najnowszym sukcesem jest natomiast nagroda dla najlepszego niezawodowego aktora na festiwalu Jana Himilsbacha w Mińsku Mazowieckim za film "Monidło".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największy gwiazdor TVN ujawni koszmarne tajemnice! Jego byłe partnerki będą wściekłe!
  2. Słynna polska celebrytka przeszła ciężką operację, straciła dużo krwi. Fani przerażeni
  3. Dramatyczny apel Leszka Millera. Chodzi o pogrzeb jego jedynego syna
żródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News