Wstrząsające wyznanie Henryka Gołębiewskiego. Diagnoza go załamała, tylko najbliżsi wiedzieli

Wstrząsające wyznanie Henryka Gołębiewskiego. Diagnoza go załamała, tylko najbliżsi wiedzieli Źródło: youtube.com Plejada

Henryk Gołębiewski zdecydował się na naprawdę osobiste i bolesne wyznanie. Opowiedział o diagnozie, która zupełnie nim wstrząsnęła. Długo nie mógł się z nią pogodzić, jednak wiedzieli o tym tylko najbliżsi. Prawdziwy koszmar.

Henryk Gołębiewski jest jednym z bardziej rozpoznawalnych aktorów w naszym kraju. Od lat spełnia się zawodowo, choć nie ukrywa, że ostatnie tygodnie były dla niego bardzo trudne, ponieważ przez panującą pandemię został bez pracy. Stara się jednak nie poddawać. Ciężko zaprzeczyć, że siłę psychiczną pozwolił mu zbudować pokaźny bagaż doświadczeń. Niegdyś Gołębiewski zmagał się m.in. z chorobą alkoholową, o czym więcej opowiedział dla Plejady, przyznając wówczas, że ten etap ma już za sobą. Teraz, w kolejnym wywiadzie, zdecydował się na kolejne wyznanie. 

Henryk Gołębiewski o porażającej diagnozie. Zupełnie się załamał 

15 czerwca Henryk Gołębiewski świętował swoje 64. urodziny. Z tej okazji udzielił wywiadu dla Pomponika, w którym opowiedział nieco więcej o tym, jak w czasie epidemii wygląda jego życie. Aktor zdradził też wiele szczegółów z przeszłości, o których nie wiedzieli nawet najwięksi fani. Powiedział m.in. o tym, jak dwa lata temu wylądował na wózku inwalidzkim. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Miałem roztrzaskaną piętę, wszyto mi trzy szpile. Dlatego najpierw trafiłem na wózek inwalidzki, potem dostałem kule. Przez dwa tygodnie chodziłem na rehabilitację i wystarczy - mówił w rozmowie z Pomponikiem. 

Gołębiewski przyznał, że życie raczej go nie oszczędzało, dlatego dziś nosi ze sobą ogromny bagaż trudnych doświadczeń. Ujawnił, że zdarzało mu się płakać, gdy odchodzili jego rodzice czy rodzeństwo. Równie trudnym dla niego momentem, po którym zupełnie się załamał, było poznanie diagnozy. Dowiedział się wówczas, że ma raka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podano wyniki głosowania z 90% komisji. Zdumiewająca zmiana w wynikach, liczby mówią same za siebie

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

- Były chude lata bez pracy na planie filmowym, choroby, zakręty... Musiałem kombinować, nie jestem z tych co się poddają. Może załamałem się jak usłyszałem, że mam raka, ale tylko przez chwilę. Co było, minęło. Teraz mamy koronawirusa i też trzeba kombinować, bo pracy nie ma, wszystko stoi albo dopiero nabiera tempa. Troszkę pomagałem więc przy remontach, trochę grosza dostałem. Trzeba jakoś żyć, ja od rodziców nie dostałem nic - mówił w rozmowie z Pomponikiem aktor Henryk Gołębiewski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Dorota Wellman przerwała milczenie. Wyznała całą prawdę, niestety jest nieuleczalnie chora
  4. Wiemy jak głosowali Polacy z różnym wykształceniem. Im wyższe, tym więcej tracił jeden kandydat
  5. Mężczyźni o konkretnych imionach najczęściej zdradzają. Kobiety muszą przy nich bardzo uważać
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News