Co za pech! Słynna aktorka zaliczyła spektakularną wpadkę na najważniejszym festiwalu

Co za pech! Słynna aktorka zaliczyła spektakularną wpadkę na najważniejszym festiwalu

Festiwal Filmowy w Cannes przyciągnął na czerwony dywan najważniejsze gwiazdy światowego kina. Jedną z nich jest doskonała brytyjska aktorka, Helen Mirren, która zaliczyła jednak w drodze na jeden z wywiadów bardzo nieszczęśliwą wpadkę. Co stało się artystce?

Cannes po raz kolejny stało się właśnie stolicą światowego kina. O festiwalu jest głośno także w Polsce, głównie z powodu genialnych recenzji, które zbiera obecnie obraz "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego.

Jak wygląda Festiwal Filmowy w Cannes?

Warto zaznaczyć, że legendarna impreza to nie tylko projekcje kolejnych filmów oraz wręczanie nagród, ale także szereg wydarzeń pobocznych. Są to głównie spotkania i wywiady z największymi gwiazdami światowego formatu. Jedną z nich okazała się oczywiście Helen Mirren. 72-letnia aktorka pojawiła się w Cannes w doskonałej formie, jednak towarzyszył jej niestety ogromny pech.

Helen Mirren: wpadka gwiazdy

W drodze na jeden z wywiadów artystka potknęła się bowiem i na oczach fotoreporterów przewróciła na drewniany podest. Mirren na szczęście nic się nie stało, jednak zdjęcia uwieczniające jej upadek obiegły wszystkie światowe media oraz największe portale społecznościowe. Helen Mirren Fot. Twitter Helen Mirren Fot. YouTube Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal na Eurowizji! Mężczyzna wbiegł na scenę i zaatakował piosenkarkę [FILM]
  2. Były premier szaleje w sieci. Chwali się swoim roznegliżowanym ciałem [ZDJĘCIE]
  3. Nie mają litości. Justyna Żyła będzie żałować do końca życia sesji w Playboyu
Następny artykuł