Hejtom na Rozenek nie ma końca. Tym razem podpadła...

Hejtom na Rozenek nie ma końca. Tym razem podpadła...

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVN. Pracowała przy takich programach, jak "Azja Express" oraz "Projekt Lady", zyskując bardzo szeroką grupę fanów. Ma już jednak także pokaźną liczbę krytyków, którzy znów ostro wyrazili się na temat najnowszych zdjęć udostępnionych przez celebrytkę na portalu społecznościowym.

Rozenek-Majdan oraz jej mąż Radosław, który z żoną pojawił się w jednym z hitów ramówki stacji TVN, wybrali się niedawno w podróż. Prawdopodobnie odbyła się ona w celach służbowych, ponieważ sama gwiazda zaznaczyła, że realizują oni obecnie sekretny jeszcze projekt. Zdjęcia, które wykonała oraz udostępniła w czasie wyjazdu, ściągnęły na nią jednak ogromną falę krytyki.

Za dobrze, zbyt luksusowo

Tym razem krytykom Rozenek-Majdan nie spodobało się, że na swój pobyt wybrała ona drogi, ewidentnie ekskluzywny hotel. Celebrytka chętnie pochwaliła się wnętrzami, w których przebywa oraz widokiem z okna pokoju. Chociaż sama sfinansowała podróż z zarobionych przez siebie pieniędzy, niektórzy internauci i tak postanowili ją skrytykować. "Nie lubię cię za ten widoczek", "Lans jak lans", "Co to za zawód perfekcyjna pani domu? Nie osiągnęła w życiu nic poza pięknymi chłopakami" - to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod fotografiami udostępnionymi przez celebrytkę. W innych była ona bezpośrednio obrażana. Niektórzy używali wulgaryzmów, inni nazywali ją "starą pudernicą". Chociaż pod zdjęciami pojawiły się oczywiście także pozytywne opinie, trudno jest nie zauważyć coraz ostrzejszej krytyki. Sama Rozenek-Majdan zdaje się nią jednak nie przejmować, chętnie pokazując swoim prawdziwym fanom kolejne prywatne zdjęcia. Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News