W Harrym Potterze pokochały ją miliony. Właśnie śmierć wstrząsnęła jej rodziną
Piotr Bernaciak - 20 Kwietnia 2019

W Harrym Potterze pokochały ją miliony. Właśnie śmierć wstrząsnęła jej rodziną

Harry Potter zdobył wielką popularność dzięki serii znakomitych filmów, które rozsławiły nie tylko serię książek J.K.Rowling, ale również wielu młodych aktorów i aktorek. Jedna z nich musi właśnie poradzić sobie z wielkim dramatem. Tragiczna śmierć wstrząsnęła jej rodziną.

Harry Potter cieszył się wielką sławą nie tylko wśród nastolatków. Brytyjskiej autorce udało się stworzyć bestseller na skalę światową, a popularność serii książek zwiększyły jeszcze filmy tworzone przez kilkanaście lat. Chyba każdy miał kiedyś okazję zetknąć się z przygodami młodego czarodzieja. Seria filmów wypromowała wielu aktorów, wśród nich znaleźli się między innymi Emma Watson i Daniel Radcliffe.

Jedna z aktorek, która pojawiła się w filmach o przygodach młodego czarodzieja musi zmierzyć się z bardzo poważnym dramatem, który przytrafił się w jej rodzinie. W tak trudnej sytuacji mało kto potrafi poradzić sobie i funkcjonować w normalny sposób. Wszystko przez przerażającą śmierć, która wstrząsnęła rodziną aktorki.

Maria Wachowiak nie żyjeMedia przekazały dziś najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje znakomita polska aktorkaCzytaj dalej

Harry Potter dał jej wielką sławę. Aktorka musi pogodzić się ze śmiercią brata

Jedną z postaci wprowadzonych w szóstym filmie o przygodach czarodzieja była Lavender Brown, przez dłuższy czas występująca jako dziewczyna Rona Weasleya. Aktorka, która wcieliła się w jej rolę, czyli Jessie Cave, cieszyła się sympatią widzów w związku z doskonałym wcieleniem się w postać młodej, ekscentrycznej czarodziejki.

31-letnia dziś aktorka przeżyła kilka dni temu rodzinny dramat. Kobieta dowiedziała się, że jej brat poniósł tragiczną śmierć, która mrozi krew w żyłach. Nikt nie przewidywał, że mężczyznę może czekać tak tragiczny los.

Gwiazda filmu Harry Potter w żałobie

Do tragedii doszło, gdy Benjamin Haddon-Cave zdecydował się na niecodzienną rozrywkę wraz ze swoim kolegą. Obaj mężczyźni wspięli się na dach pociągu i nie zeszli z niego, gdy maszyna ruszyła. Obaj ponieśli śmierć po zderzeniu z linią wysokiego napięcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

disco poloKrólowa disco polo chciała to zataić. Cała prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Rodzina wyraziła swój smutek po śmierci mężczyzny, wydając krótki komunikat.

- Jesteśmy wstrząśnięci po śmierci Benjamina, podobnie jak jego partnerka, z którą spędził wiele lat. Cała rodzina jest w żałobie - czytamy w krótkim oświadczeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała\
  6. Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w maju 2019. Nie wszystkim się spodoba

olga bończykOlga Bończyk żaliła się na rodzinę Zbigniewa Wodeckiego. Sensacyjne szczegóły ich zażyłej relacjiCzytaj dalej

źródło: Daily Mail

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News