Przygnębiające, słowa siostry Hanny Polk o jej pogrzebie łapią za serce

Przygnębiające, słowa siostry Hanny Polk o jej pogrzebie łapią za serce

Hanna Polk zmarła 4 grudnia tego roku. Aktorka zmagała się z wielkimi tragediami, o których wielu jej fanów nie miało pojęcia. Słowa jej siostry dotyczące pogrzebu wyciskają łzy z oczu.

Hanna Polk zmarła 4 grudnia, ale o jej śmierci media dowiedziały się dopiero parę dni później, dzięki informacji zamieszczonej przez jej siostrę na jednym z portali internetowych. Życie artystki nie należało do łatwych, zmagała się z wielkimi tragediami, o których jej fani nie mieli pojęcia. 

Przygnębiające słowa siostry Hanny Polk o pogrzebie

Aktorka  przed śmiercią trzymała się na uboczu świata polskiego show-biznesu. Hanna Polk zmagała się z problemami ze swoją nogą. Nagle w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że odeszła z tego świata. Siostra artystki wystosowała rozrywającą serca prośbę do ludzi chętnych wziąć udział w jej ostatnim pożegnaniu.

- Wszystkich bliskich i przyjaciół oraz osoby dobrej woli chcące towarzyszyć mojej siostrze Hannie Wryczy-Kurkowskiej w ostatniej drodze informuję, że ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 17 grudnia 2019 r. o godz. 13:00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Zblewie. Zmarła zostanie pochowana na cmentarzu przykościelnym. Różaniec za duszę Hanny zostanie odmówiony 16 grudnia 2019 r. o godz. 18:00 oraz w dniu pogrzebu o 12:30 w kaplicy cmentarnej w Zblewie - napisała na Facebooku siostra Hanny Polk, Aleksandra Zdrojewska. 

To na pewno ogromny cios nie tylko dla bliskich artystki, ale również wielu fanów jej działalności. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hanny Polk nie była rozpieszczana przez życie

Aktorka straciła rodziców w dość młodym wieku. Później poznała Piotra Polka, którego nazwisko przyjęła po ślubie. Popularny aktor po siedmiu latach rozwiódł się z Hanną, ponieważ wybrał inną kobietę. Hanna Polk załamała się po tym i coraz częściej sięgała po alkohol. W następnych latach poznała nową miłość, ale po siedmiu latach małżeństwa, wybranek aktorki niespodziewanie zmarł. Została wtedy sama z dwójką dzieci i niespłaconym kredytem mieszkaniowym. Była zmuszona sprzedać nieruchomość, synowie aktorki zamieszkali u jej siostry, a ona sama wprowadziła się do Domu Artysty Weterana w Skolimowie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Ksiądz zabił policjanta. Przekazano bolesne szczegóły

Wiele osób próbowało pomóc artystce, ale niestety im się nie udało. Aktorka nie mogła grać w filmach z powodu powtarzających się problemów z nogą. Hanna Polk zmarła 4 grudnia 2019 r., miała zaledwie 56 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przestrzegał zasad zdrowego trybu życia. Zmarł zaledwie 20 dni po postawieniu diagnozy
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Upokarzająca wpadka przyjaciela państwa młodych. Zrobił z siebie pośmiewisko, jednak najgorsze stało się chwilę później [WIDEO]
  4. Ogromny cios dla fanów. Jedna z najważniejszych gwiazd zrezygnowała z występu w Sylwestra, powód jest wstrząsający
  5. Fatalne wiadomości, zmarł uwielbiany aktor znany z serialu na TVP. Przegrał długą walkę z ciężką chorobą                                                                      

źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News