Co łączyło niedawno zmarłych Hannę Polk i Janusza Dzięcioła? Mało znane fakty mogą zaskakiwać

Co łączyło niedawno zmarłych Hannę Polk i Janusza Dzięcioła? Mało znane fakty mogą zaskakiwać Źródło: youtube/gulczas

Hanna Polk zmarła 4 grudnia, natomiast zaledwie dwa dni później zginął Janusz Dzięcioł. Z pozoru nie powinno nic ich łączyć, ale jest inaczej. Drogi obojga przecięły się ze sobą w przeszłości.

Hanna Polk po ciężkiej chorobie zmarła 4 grudnia, a zaledwie dwa dni później Janusz Dzięcioł zginął tragicznie na przejeździe kolejowym obok swojego domu. Wydaje się więc, że aktorki i posła nie powinno nic łączyć. W końcu mieszkali w innych częściach Polski i wykonywali inne zawody. Okazuje się, że było inaczej.

Jak poznali się Hanna Polk i Janusz Dzięcioł?

Janusz Dzięcioł rozpoczął karierę medialną od udziału w pierwszej edycji programu "Big Brother", którą wygrał. Później został radnym Grudziądza, następnie posłem na Sejm RP przez dwie kadencje. Ponadto Dzięcioł pełnił funkcję komendanta straży miejskiej w Świeciu. 

Hanna Polk w tym czasie kontynuowała swoją karierę aktorską, która nie rozwijała się tak, jak sobie życzyła. Aktorka nie przebierała w rolach i brała udział również w mało ambitnych produkcjach. W 2001 roku zagrała w filmie "Gulczas, a jak myślisz...", na planie którego poznała Janusza Dzięcioła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znajomość rozpoczęła się na planie filmu

Hanna Polk wzięła udział w często wyśmiewanej produkcji Jerzego Gruzy. Film "Gulczas, a jak myślisz..." został nakręcony przy udziale uczestników pierwszej edycji programu Big Brother. Janusz Dzięcioł zagram tam samego siebie, ale jego żoną była właśnie Polk. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ile żon miał Michał Wiśniewski? Tego nie wiedzą najstarsi górale. My wiemy [ZDJĘCIA]
2. Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście

Ten fakt został zapomniany przez większość fanów. Film nie został dobrze przyjęty przez kinomanów. Przez niektórych krytyków filmowych jest uznawany jako jeden z najgorszych w historii polskiej kina, głównie z powodu udziału w nim większości amatorów. W "Gulczas, a jak myślisz..." zagrali ponadto znani polscy aktorzy jak Janusz Rewiński czy Janusz Chabior. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News