Hanna Polk przeżyła zdradę, śmierć męża, skrajne ubóstwo i okropny wypadek. Przed śmiercią przeszła przez piekło

Hanna Polk przeżyła zdradę, śmierć męża, skrajne ubóstwo i okropny wypadek. Przed śmiercią przeszła przez piekło Źródło: youtube/gulczas

Hanna Polk nie miała łatwego życia. Pierwsze małżeństwo aktorki zakończyło się zdradą, z którą nie mogła sobie długo poradzić. Kolejna miłość zakończyła się tragicznie.

Hanna Polk urodziła się 18 września 1963 r. w Zblewie. Już w 1985 r. zadebiutowała aktorsko w spektaklu Maria i Woyzeck w Teatrze Studyjnym '83 w Łodzi. Debiut telewizyjny gwiazdy był w tym samym roku, Hanna wystąpiła w dwuodcinkowym serialu "Żuraw i czapla". Rok później ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Wydawało się, że kariera stoi przed nią otworem. 

Hanna Polk po raz pierwszy wychodzi mąż

Hanna Wrycza poznała Piotra Polka na studiach, podczas obozu aktor zatruł się jedzeniem, a kobieta chętnie się nim zaopiekowała. Stali się od tej pory nierozłączni. Para wzięła ślub w 1986 r., Hanna przyjęła nazwisko męża. Małżeństwo aktorów przetrwało do 1993 r. To wtedy mąż aktorki zdradził ją z Magdaleną Wołłejko. Ostatecznie para się rozwiodła. Hanna podupadła na zdrowiu i częściej zaczęła nadużywać alkoholu 

Sprawa była szeroko komentowana przez opinię publiczną, ponieważ oboje byli popularni w tamtym czasie. Całą winę za koniec małżeństwa obarczono Polka, który z tym się nie zgadzał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Byliśmy z Hanką w latach 90. dość popularną parą. Wiadomość o naszym rozstaniu stała się sensacją, chyba jako pierwsi trafiliśmy na okładki kolorowych pism. Nawet Tomasz Raczek w "Polityce" mi nie darował. Okazałem się tym złym, bo porzuciłem i to w dodatku dla innej kobiety. Nikt nie wnikał, jakie było nasze małżeństwo. Hanka mówiła, że cudowne. Ja wolałem nic nie opowiadać - usprawiedliwiał się aktor.

Nowa miłość i kolejna tragedia

Hanna Polk po paru latach odnalazła nową miłość w osobie Marka Kurkowskiego, którego poślubiła w 2003 r. Owocem tego związku jest dwóch synów: Franciszek i Jakub. Idyllę niespodziewanie zakończyła nagła śmierć męża siedem lat później. 

Aktorka została sama z dwójką dzieci i niespłaconym kredytem za mieszkanie. Sytuacja życiowa zmusiła ją do sprzedaży nieruchomości, ale w ten sposób straciła dach nad głową. Ostatecznie synowie zamieszkali z jej siostrą, natomiast Polk znalazła schronienie w Domu Artysty Weterana w Skolimowie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

W następnych latach Hanna Polk miała poważne problemy ze zdrowiem oraz alkoholem. Przyjaciele próbowali jej pomóc, ale aktorka nie mogła grać w filmach z powodu powtarzających się problemów z nogą. 4 grudnia 2019 r. aktorka przedwcześnie zmarła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierogi cebulaki są prawdziwym hitem wśród gospodyń. Prosty farsz nieziemsko smakuje i jest bajecznie prosty do zrobienia
  2. Tak wyglądają pogrzeby księży. Znacznie różnią się od pochówku normalnych osób, będziecie zdumieni
  3. Zakwas na barszcz wg Magdy Gessler to prawdziwa rewelacja. Przepis robi furorę, domownicy będą błagać o dokładkę
  4. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News