Wygląda na to, że dobra passa małżeństwa Lisów zakończyła się wraz z przejęciem władzy w Polsce przez Prawo i Sprawiedliwość. Po utracie posady w TVP Hanna Lis liczyła na angaż w TVN, jednak nic z tego nie wyszło.

Dziennikarka wzięła udział w programie „Azja Express” licząc na autorski program w TVN Style obiecany jej przez dyrektora programowego stacji, Edwarda Miszczaka. Teraz stwierdził on jednak, że zaproponowany przez nią format podróżniczo-kulinarny byłby zbyt drogi w produkcji.

Mieliśmy na chwilę sponsora do tego programu, dlatego zrobiliśmy ten program. Co będzie dalej? Nie wiem – odpowiada wymijająco Edward Miszczak.

Według doniesień po nakręceniu sześciu odcinków programu TVN ostatecznie wycofał się jego produkcji. Wygląda na to, że za bardziej opłacalne uznano pozyskanie Roberta Makłowicza, który w przeciwieństwie do Hanny Lis już wyrobił sobie markę najpopularniejszego w Polsce kucharza-podróżnika.

Nie wygląda również na to, by stacja miała inną propozycję dla dziennikarki. Jej kariera w TVN zakończyła się, zanim na dobre została rozpoczęta.

źródło: rmfmaxxx.pl

...

Zobacz również

Te zdjęcia Małgorzaty Rozenek zelektryzowały internautów!

Zobacz również