Hanna Lis w głębokiej żałobie. Z tą stratą nie może się pogodzić

Hanna Lis w głębokiej żałobie. Z tą stratą nie może się pogodzić

Hanna Lis pogrążyła się w bardzo głębokiej żałobie. Odeszła bowiem znana polska polityk, którą dziennikarka niezwykle podziwiała i ceniła. Ostatecznie gwiazda musi się jednak pogodzić z jej odejściem, czego nie potrafi przeboleć.

Olga Teresa Krzyżanowska urodziła się 10 września 1929 roku w Warszawie. Przez lata sprawowała funkcję posłanki, a później także senator. Polakom jest jednak znana przede wszystkim jako oddana patriotka, która w czasie drugiej wojny światowej należała do Szarych Szeregów, a latach 80. wstąpiła do Solidarności.

Smutne wieści z Trójmiasta

Niestety polityk zmarła 22 czerwca w Gdańsku. Jej śmierć niezwykle zraniła zarówno rodzinę, jak i przyjaciół, którzy teraz żegnają ją w bardzo poruszający sposób. Na podobny krok zdecydowała się ostatecznie także Hanna Lis. W krótkim poście na Instagramie opisała swój stosunek do kobiety, która była dla niej ogromną inspiracją.

Hanna Lis pożegnała ważną dla siebie osobę

- Ogromnie przykro patrzeć na kolejne puste krzesła, mając świadomość, że pustymi pozostaną. Kultura, inteligencja, kindersztuba, styl. Bo kiedyś nawet w polityce był styl. Miałam ogromne szczęście i przywilej tę niezwykłą Kobietę poznać - napisała zdruzgotana Lis, udostępniając fotografię zmarłej Krzyżanowskiej. Hanna Lis Fot. Instagram/Hanna Lis Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Martyna Wojciechowska błaga o pomoc! Może stracić wszystko
  2. Nie żyje legendarny muzyk. Jego zespół znał cały świat
  3. Zrozpaczona Marta Kaczyńska w żałobie. Śmierć odebrała jej radość życia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News