Hanna Lis ostatecznie upokorzyła męża. Tego jej nie wybaczy

Hanna Lis ostatecznie upokorzyła męża. Tego jej nie wybaczy

Hanna Lis już od jakiegoś czasu nie pokazuje się publicznie w towarzystwie swojego męża, Tomasza. Wszystkie media momentalnie obiegła informacja o ich rozstaniu. Teraz możemy zobaczyć dziennikarkę w objęciach innego mężczyzny.

Małżeństwo Lisów, już od jakiegoś czasu jest w bardzo złym stanie. Media donosiły o rozstaniu małżonków, jednak oni sami nigdy tego nie potwierdzili. Wiemy natomiast to, że już ze sobą nie mieszkają. W jednym z wywiadów Hanna Lis potwierdziła, że wyprowadziła się z ich wspólnego domu w Konstancinie. Dziennikarka postanowiła zatrzymać się na Powiślu.

Hanna Lis upokorzyła męża

Małżeństwo od dłuższego czasu nie pojawia się publicznie razem. Nawet podczas trwania programu "Azja Express" w telewizji TVN Hanna Lis wystąpiła bez męża. Jak sama przyznaje, nie jest łatwo tworzyć udany związek pod tak dużą presją, pod jaką znalazła się z Tomaszem Lisem.

 - Jeśli chodzi o zmiany w moim życiu prywatnym, to powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam - mówi Hanna Lis.

Widać, że dziennikarka nie chce wyciągać na wierzch swoich spraw rodzinnych, jednak ta wypowiedź jasno daje do zrozumienia, że pomiędzy małżonkami nie układa się najlepiej. Jednak Hanna Lis znalazła sobie sposób, aby poradzić sobie z problemami małżeńskimi i przy okazji zagrać na nerwach mężowi. Niedawno mogliśmy ją zobaczyć w objęciach kolejnego mężczyzny podczas warsztatów kuchennych, których była gwiazdą. Owym mężczyzną okazał się nie kto inny jak Leszek Stanek popularny aktor i wokalista. Po ich wspólnych zdjęciach widać, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Nie da się ukryć, że jest to potężny cios i upokorzenie dla Tomasza Lisa. Jego żona podczas trwającego kryzysu małżeńskiego obściskuje się z innym mężczyzną i to nie byle jakim. Takiego ciosu Tomasz Lis bez wątpienia długo jej nie wybaczy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prawdziwy dramat. Nie żyje 19-miesięczna córka gwiazdora
  2. Wszyscy zapłacimy Rydzykowi! Oburzające fakty ujrzały światło dzienne
  3. Dodę czeka operacja! Piosenkarka nie ma wyjścia, jest załamana
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News