Hanna Lis tęskni za przeszłością. Nie tak miało wyglądać jej życie

Hanna Lis tęskni za przeszłością. Nie tak miało wyglądać jej życie Źródło: Fot. Instagram/Hanna Lis

Hanna Lis była przez wiele lat jedną z najbardziej popularnych w Polsce dziennikarek newsowych. Ostatecznie celebrytka rozstała się jednak z podobną pracą i zajęła show-biznesem. Obecnie tęskni za dawnymi wyzwaniami, o czym szczerze opowiedziała.

Lis znana była przede wszystkim jako prowadząca "Panoramy" w Telewizji Polskiej. Kiedy jednak straciła stanowisko po zmianie władzy i przejęciu stacji przez Jacka Kurskiego, postanowiła zaangażować się w krajowy przemysł rozrywkowy.

Hanna Lis o swej zawodowej przeszłości

Ostatecznie gwiazda wzięła więc udział w popularnym show TVN "Azja Express", w którym towarzyszył jej bliski przyjaciel, Łukasz Jemioł. Fani jeszcze bardziej polubili wtedy dziennikarkę, która zdobyła ogromną ilość obserwatorów na wszystkich największych portalach społecznościowych. Co ciekawe, Lis sama bezpośrednio przyznaje, że brakuje jej pracy w redakcji newsowej. Pocieszeniem okazują się dla niej jednak polityczne posty, w których może wyrażać własne opinie.

Szczere wyznanie znanej dziennikarki

- Trochę tęsknię za newsami. Czasami odreagowuję to, co się dzieje w naszej przestrzeni publicznej na Twitterze jako obywatel, nie jako dziennikarz - wyznała celebrytka w wywiadzie dla WP Gwiazdy. - Nasz głos jest słyszalny z obu stron. To nie jest tak, że osoby publiczne mają jeden zestaw poglądów - dodała także Lis. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Spełniło się marzenie Wojciechowskiej! Patrzy na to cała Polska
  2. Kurski chce dbać o jakość, „paskowy” wyleci? Wielkie zmiany w TVP
  3. Kompromitująca wpadka dziennikarza DDTVN! Zdumiewające słowa gości
  4. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News