Dziennikarka Hanna Lis była gościem w programie Krzysztofa Ibisza. Gwiazdor zapytał ją m.in. o jej pierwsze małżeństwo. Zdaniem celebrytki związek był głupotą, wynikającą z jej młodego wieku.

Hanna Lis pracuje w telewizji od niemal 30 lat. W tym czasie wielokrotnie zmieniała pracodawcę. Prowadziła audycje dla TV 4, Polsatu, TVP i TVN.

W większości z tych stacji zajmowała się prezentacją serwisu informacyjnego. Trzymała pieczę również nad produkcjami bardziej lifestylowymi. W końcu w 2016 roku została zaproszona do uczestnictwa w hitowym programie telewizji z ul. Wiertniczej, Azja Express.

Wielką podróż u boku Łukasza Jemioła zakończyła na szóstym miejscu. W tym roku powróci również na antenę Polsatu, gdzie prowadziła będzie talk-show Między Słowami. Kariera Lis znów zaczęła nabierać tempa.

Hanna Lis opowiada o swoim pierwszym małżeństwie

Wszystkim znany jest obecny mąż Hanny, Tomasz. Kontrowersyjny dziennikarz i opozycjonista wsławił się płomiennymi dyskusjami z działaczami wszystkich liczących się w Polsce stronnictw.

Celebrycko-dziennikarski związek od lat budzi zainteresowanie mediów i fanów obojga partnerów. Mało kto wie jednak, jak wyglądało i zakończyło się pierwsze małżeństwo Hanny.

Zapytana przez Krzysztofa Ibisza w jego programie „Demakijaż” o związek z byłym senatorem Robertem Smotunowiczem. Lis miała zaledwie 19 lat, kiedy wypowiedziała swoje pierwsze sakramentalne „Tak”. Dziś, z perspektywy czasu twierdzi, że był to ogromny błąd. Co ciekawe małżeństwo istniało przez niemal 10 lat.

To było głupota Krzysiu. Za wcześnie – oceniła swoją przeszłość Lis.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzowie wściekli na wczorajszy program TVN. „To nas obraża”
  2. 10-latka w furii do polityków PiS. „Wy j*bane k*rwy i sk*rwiele”
  3. Wielkanoc 2018: przepisy Magdy Gessler

Co wolisz, TVN czy TVP?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

12 najbardziej szokujących rozwodów gwiazd [ZOBACZ!]

10 gwiazd porno, które ZMARŁY TRAGICZNIE [ZDJĘCIA]

źródło: plejada.pl

Zobacz również