Ile zarabia Hanna Lis? Takiego upadku telewizja dawno nie widziała

Ile zarabia Hanna Lis? Takiego upadku telewizja dawno nie widziała

Hanna Lis miała ostatnio wiele zmian w swoim życiu. Kiedyś słynna prezenterka była numerem jeden w polskim dziennikarstwie. Dziś daleko jej do bycia symbolem. Taki upadek osobowości telewizyjnej nie zdarza się codziennie. 

Kiedy Hanna Lis była symbolem dobrego dziennikarstwa. W czasach, gdy pracowała w TVP zarabiała 50 tys. zł miesięcznie. Niestety, złoty moment w jej życiu już minął i teraz musi sobie radzić ze znacznie mniejszą pensją. Z jej podejściem do finansów, nie będzie to łatwe.

Hanna Lis w kryzysie

- Nie oszukujmy się, że bez pieniędzy można żyć. To bzdura - mówiła kiedyś Hanna Lis. Wtedy miała ich na koncie naprawdę bardzo dużo. Teraz sprawa wygląda inaczej, takiego upadku w polskiej telewizji nie było od dawna. W jej skali, prezenterka dosłownie sięga dnia. Dziennikarka niegdyś inkasowała miesięcznie około 50 tysięcy złotych. Niestety, los się od niej odwrócił. Aktualnie Lis nie może liczyć nawet na 1/10 tego, co zarabiała w swoich najlepszych czasach. Musi się więc nauczyć oszczędzać w inny sposób niż dotychczas. Nie może już sobie pozwolić na takie same luksusy, które przypadły jej w udziale w momentach największej świetności. Ostatnio dziennikarka był widziana w popularnym, tanim supermarkecie, jak bardzo dokładnie i skrupulatnie sprawdzała ceny produktów, które chciała zakupić. Do mediów przedostały się informacje, że wybierała tańsze zamienniki. Nic dziwnego, gdy znacząco zmniejsza się budżet trzeba nieco zacisnąć pasa. Dziennikarka musi przestawić się na życie tańsze niż dotychczas. Niestety, Hanna nie może liczyć na finansowe wsparcie ze strony swojego byłego męża Tomasza. Niedawno polskie media obiegła wiadomość o tym, że para zamierza się rozwieść, a dziennikarka wyprowadziła się z ich wspólnego domu. Na jej utrzymaniu pozostaje dwójka dzieci. Jak myślicie, poradzi sobie z tym? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal! Mamy dowód: To przez SĘDZIEGO straciliśmy gola
  2. Niesamowita tajemnica Jana Pawła II. Nikt o tym nie wiedział przez lata
  3. Andrzej Duda zapadł się pod ziemię ze wstydu. Przypomnieli mu „głupie” słowa
  4. Kaczyński zdecydował: ODCHODZI z polityki! Wiemy, kto go zastąpi
  5. Piłkarski seks-skandal! Mąż Kaczyńskiej zbałamucił b. żonę gwiazdy polskiej reprezentacji
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News