Rusin będzie wściekła! Hanna Lis znowu próbuje zamieszać w jej rodzinie

Rusin będzie wściekła! Hanna Lis znowu próbuje zamieszać w jej rodzinie Źródło: Fot. YouTube/Plejada

Kinga Rusin w ostatnich dniach ma poważne powody do niezadowolenia. Hanna Lis ponownie wywołała niemałe zamieszanie w jej rodzinie. Teraz cała sytuacja kręci się wokół córki dziennikarki, Igi.

Kinga Rusin i Hanna Lis znają się już od wielu lat, łączyła je dodatkowo bardzo silna przyjaźń. Niestety jak to często bywa w tego typu sytuacjach, wszystko zmieniło się przez mężczyznę, a dokładniej Tomasza Lisa. Obie kobiety silnie zabiegały o jego względy, na początku tę batalię wygrała Rusin, która wyszła za niego za mąż. Doczekali się również dwóch córek, jednak to nie było ostatnie słowo Hanny. Między nią i Tomaszem Lisem rozpoczął się gorący romans, który przeobraził się w kolejne małżeństwo. Dla Rusin był to potężny cios, ponieważ Hanna była jej najlepszą przyjaciółką. Teraz Hanna Lis ponownie wprowadza zamieszanie w rodzinie Rusin, jednak teraz chodzi o jej córkę.

Hanna Lis znowu miesza

Nie da się ukryć, że Hanna Lis sporo namieszała w życiu Kingi Rusin. Przez jakiś czas konflikt między nimi ucichł, każda zajęła się swoim życiem. Jedynym, co łączy Lisa i Kingę są dzieci. Obie córki utrzymują kontakt z ojcem, jednak nieznane są ich relacje z macochą. Jedna z nich niedawno obchodziła swoje 18 urodziny. Z tej okazji zarówno jubilatka, jak i jej matka opublikowały posty na swoich profilach w mediach społecznościowych. Kinga Rusin wrzuciła wspólne zdjęcie z córką, gdy Iga była jeszcze małym dzieckiem. Oczywiście do zdjęcia były dorzucone najserdeczniejsze życzenia. Pod zdjęciem opublikowanym przez Igę widzimy ją w cudownej kreacji z głębokim dekoltem, oczywiście w komentarzach nie zabrakło mas życzeń od wielu ludzi. Jedną z nich okazała się sama Hanna Lis, niektórzy internauci nawet stwierdzili, że dziewczyna jest do niej bardzo podobna. Hanna Lis krótko skomentowała zdjęcie Igi, nazywając ją pięknością. Jak widać, dziewczyna ma bardzo dobry kontakt ze swoją macochą, według wielu nawet lepszy niż ze swoim ojcem. W mediach zawrzało, kiedy okazało się, że Kinga Rusin zdecydowanie nie jest z tego powodu zadowolona, ponieważ wciąż pamięta, jak była już przyjaciółka ukradła jej męża. Teraz według wielu internautów, Hanna próbuje zaskarbić sobie sympatię zarówno Igi, jak i jej siostry. Jej zachowanie bez wątpienia ponownie wprowadziło duże zamieszanie w rodzinie Rusin. Internauci zastanawiają się, czy teraz Hanna próbuje zabrać Kindze również i córkę? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polscy kibice wstrzymali oddech! Jackowski ujawnia przyszłość Nawałki
  2. Kurdej-Szatan czerwona od furii! Wybuchła i zmieszała ich z błotem
  3. Burza po słowach Małysza! Zrugał kibiców za hejtowanie kadry Nawałki
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News