Hanna Lis podzieliła się wstrząsającym wyznaniem. "Tam warunki były strasznie ciężkie, głodowałam!"

Hanna Lis podzieliła się wstrząsającym wyznaniem. "Tam warunki były strasznie ciężkie, głodowałam!" Źródło: instagram.com/hanna_lis

Hanna Lis w rozmowie z Kubą Wojewódzkim wyznała, jak ciężkie były warunki w programie "Azja Express". Pojechała tam w przerwie od polityki, tuż po zwolnieniach w TVP. Czy ta przygoda pozwoliła jej zapomnieć o dziennikarstwie politycznym?

Hanna Lis była związana z Telewizją Polską praktycznie od początku swojej dziennikarskiej kariery. Jednak wraz z wprowadzeniem "dobrej zmiany" została zwolniona jako jedna z pierwszych. Był rok 2016 i waśnie ruszały przygotowania do programu "Azja Express". 

- Byłam chyba pierwszą osobą zwolnioną po zmianie władzy w TVP. Byłam bardzo zmęczona polityką i pomyślałam sobie, że Azja Express będzie dobrym pomysłem. Traktowałam to jako przygodę i złapanie oddechu. (...) Wtedy wydawało mi się, że nie będę chciała wracać do newsów i polityki, bo byłam tym zmęczona. Jako obywatelka Polski wciąż jednak jestem żywo zainteresowana tym, co się dzieje w kraju - wyznała Hanna Lis w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Hanna Lis "cierpiała" na planie "Azja Express"

Jej występ w "Azja Express" był szeroko komentowany. Wiele osób krytykowało za "naburmuszoną minę" i snobistyczne zachowanie. Znalazło się jednak grono fanów, którzy kibicowali jej do końca. Na swoim Instagramie odpowiadała na wiele komentarzy, nie bała się konfrontacji. Pojawiały się również zdjęcia wraz z opisem tego, co się aktualnie dzieje na trasie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda przyznała, że na planie spotkała się z bardzo ciężkimi warunkami. Dochodziło nawet do takich sytuacji, że brakowało jej jedzenia.

- Nie oglądam telewizji, a siebie to uchowaj Boże! (śmiech) Niemal zawsze prowadziłam programy na żywo, więc się nie oglądałam. A "Azji Express" nie zdzierżyłam. Obejrzałam tylko jeden odcinek, bo byłam na uroczystej premierze... Ciężko było uciec. Miałam straszne obawy. (...) Tam warunki były strasznie ciężkie, głodowałam! Spaliśmy w bardzo dziwnych lokalizacjach, np. w schowkach na miotły albo w takiej śmiesznej lepiance. Wydawało mi się, że wszyscy tak mają -  dodała.

Znaleźli się jednak tacy, którzy złośliwie komentowali, że nazbyt często Hanna Lis i Łukasz Jemioł trafiają na darmowe taksówki. Inni uczestnicy programu mieli trudniejsze warunki, musieli bardziej kombinować. Dziś trudno ocenić, czy rzeczywiście mieli rację.

Źródło: instagram.com/hanna_lis

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

Źródło: plejada

Następny artykuł