Hanna Lis pękła. "Opluł grób mojego ojca"

Hanna Lis pękła. "Opluł grób mojego ojca"

Hanna Lis wdała się w niedzielę w wyjątkową, nawet jak na standardy polskiego Twittera, awanturę z jednym z polityków ugrupowania Kukiz'15. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach. Zareagował na nią także lider frakcji, Paweł Kukiz. Następnego dnia znów do tematu wróciła dziennikarka. Z jej wpisu przebijają silne emocje.

Awantura zaczęła się niewinnie. Hanna Lis w swoim wpisie na Twitterze uderzyła w prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Na to odpowiedział jej poseł Kukiz'15 Tomasz Jaskóła wyjątkowo perfidnie atakując ją i jej ojca. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach. Zareagował na nią także sam Paweł Kukiz, który na Facebooku napisał, że jak tylko wrócił do Polski (był w Irlandii), to niespodziewanie dowiedział się o tej sprawie. - Ledwie wróciłem z Irlandii do Polski a tu taka sytuacja! Cóż, myślę że to prokuratura powinna ocenić, czy stwierdzenie, że "każdy kukizowiec to debil" jest "pytaniem retorycznym"... Ale do jutra pewnie mi przejdzie, bo już w chwili, gdy piszę te słowa przypominam sobie zasadę, że kopać leżącego - a tym bardziej leżącą (i to na każdym froncie) raczej nie przystoi - napisał Kukiz komentując całą awanturę.

Hanna Lis pękła

Po wszystkim zreflektowała się także sama dziennikarka. Nawiązała do niedzielnej awantury na Twitterze, przypominając jej główne elementy. Stwierdziła, że emocje być może były zbyt duże, ale uzasadnione. Faktycznie - w sposób erystyczny została zaatakowana z powodu pracy jej ojca. - Wczoraj jeden z posłów Kukiz'15, by mnie zaatakować, opluł grób mojego śp. Ojca. Niskie i podłe. Ale ja zareagowałam zbyt emocjonalnie, za co Kukizowców i ich wyborców przepraszam. Przeprosiny nie dotyczą pana Jaskóły. Zdanie o nim podtrzymuje. Rzadka kreatura - napisała Hanna Lis. Najwyraźniej silne emocje wobec posła Jaskóły w dziennikarce nie opadły. Nic dziwnego, w końcu w niedzielę Hanna Lis zakończyła swoją rozmowę z nim stwierdzając, że jest "intelektualną amebą". Hanna Lis fot. twitter.com/hanna_lisowa Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Tomasz Lis osiągnął poziom dna. Te słowa będą się z nim ciągnąć do końca życia
  2. Paweł Kukiz zniknął. Nikt nie wie, co się z nim stało
  3. "K*RWA!" Słynny poseł w dzikim gniewie!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News