Hanna Lis nie wspomina dobrze tego małżeństwa. Kim jest pierwszy mąż dziennikarki?

Hanna Lis nie wspomina dobrze tego małżeństwa. Kim jest pierwszy mąż dziennikarki? Źródło: Instagram - Hanna Lis

Hanna Lis jest uznawana za jedną z najbardziej znanych dziennikarek w naszym kraju. Przez wiele lat związana była z Tomaszem Lisem. Niewiele osób wie, kim jest pierwszy mąż kobiety.

Hanna Lis od 2007 roku jest żoną Tomasza Lisa. Poznała swojego przyszłego męża w pracy, oboje mieli okazję pracować choćby w redakcji Polsatu, gdzie spotykali się przy produkcji programów informacyjnych. Wielokrotnie bywała także w Sejmie, gromadząc wypowiedzi polityków już od początku lat 90-tych. Już wtedy miała okazję do bliższego poznania Lisa. Po latach, znana para dziennikarzy postanowiła wziąć ślub.

Niewiele osób pamięta obecnie, że wiele lat temu kobieta związana była z innym mężczyzną. Jej były partner nie jest osobą powszechnie znaną, stara się unikać fotoreporterów, dlatego wiadomo o nim naprawdę niewiele. W Internecie zachowało się jednak kilka faktów dotyczących małżeństwa, które po latach Hanna Lis wspomina jako bardzo nieudane.

Hanna Lis była związana z Robertem Smoktunowiczem

Wieloletnim mężem znanej dziennikarki był Robert Smoktunowicz. Mężczyzna ten nie należy do osób znanych, choć w pewnym momencie pełnił bardzo ważną funkcję w państwie. Od lat Smoktunowicz pracuje jako adwokat, jednak zdarzyło mu się również zasiadać w ławach Senatu podczas V i VI kadencji. 

Zarówno Hanna Lis, jak i Robert Smoktunowicz ukończyli Uniwersytet Warszawski, jednak wybrali zupełnie różne kierunki. Dziennikarka uzyskała dyplom z italianistyki, natomiast były polityk jest absolwentem wydziału prawa. W pewnym momencie zdarzyło mu się nawet być członkiem Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. 

Do ślubu doszło w 1989 roku, gdy kobieta miała zaledwie 19 lat. Znana prezenterka nie ukrywa jednak, że nie czuła się szczęśliwa w tym związku, pojawiły się myśli o rozwodzie, zwłaszcza że para nigdy nie doczekała się potomstwa.

- Nie wracam do przeszłości. Zwłaszcza tej zaprzeszłej. Gdy kobieta nie ma z mężczyzną dzieci, życie po prostu wymazuje go z pamięci. Bywa też, że solidna trauma mocno wspomaga amnezję - wspominała po latach w wywiadzie Hanna Lis.

Hanna Lis wspomina dawny związek

W 1998 roku małżeństwo rozwiodło się, a dziennikarka związała się z Jackiem Kozińskim, z którym ma dwie córki. Para nigdy nie postanowiła jednak wziąć ślubu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po wielu latach ostatecznie doszło do ślubu z Tomaszem Lisem, wieloletnim współpracownikiem w największych polskich redakcjach. Przez wiele lat wydawało się, że kobieta w końcu poczuła się szczęśliwa, jednak w ubiegłym roku postanowiła oznajmić, że rozstała się ze znanym dziennikarzem kojarzonym z krytyki partii rządzącej. Z pewnością jednak prezenterka nie wypowiada się o Lisie w negatywny sposób, w przeciwieństwie do poprzedniego męża.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Najważniejsze słowa Wałęsy od lat. Właśnie pogrążył wielu ludzi, wielkie fałszerstwo ujawnione
  4. Piotr Żyła postawiony pod ścianą przez Justynę. Bezczelność maksymalna
  5. Miliony ludzi mówi, że jest zjawiskowo piękna. Wygląda jak Godlewska

źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News