Hanna Lis ma dosyć telewizji?! Znalazła dla siebie nowy zawód

Hanna Lis ma dosyć telewizji?! Znalazła dla siebie nowy zawód Źródło: fot. Instagram/Hanna Lis

Wygląda na to, że Hanna Lis ma serdecznie dość telewizji. Popularna niegdyś dziennikarka znalazła dla siebie zupełnie nowy, niezwiązany z mediami zawód. Będziecie zaskoczeni. 

Hanna Lis od jakiegoś czasu nie pojawiała się w telewizji jako prowadząca. Niegdyś jej specjalnością były programy informacyjne, mogliśmy również zobaczyć ją w programie rozrywkowym "Azja Ekspress" jako uczestniczkę. Od niedawna Lis prowadzi program w Polsat Cafe, jednak najwyraźniej próbuje odbić od mediów. Hanna Lis ma już dość telewizji, postanowiła zająć się w życiu czymś innym. Na co padł jej wybór? Na gotowanie! Dziennikarka pasjonuje się nim od dawna, a teraz swoje przepisy postanowiła wydać w formie książki kucharskiej.

Hanna Lis zmienia branżę

 - Ja już zawrócona ze Stambułu (było cudownie, polecam Wam to miejsce, magiczne!) i stacjonuję w kuchni. Normalnie gotuję na rympał, na spontanie, bez miarek, bez ograniczeń. Jakiś czas temu zmieniłam jednak modus operandi, bo spisuję to wszystko dla Was. Pytacie o przepisy, więc będą! - zapowiada dziennikarka z nieskrywanym zapałem. Niestety, Hanna nie miała szczęścia. Awaria komputera pozbawiła ją części przepisów, które już zdążyła spisać do swojej planowanej książki. Ten niefart nie pozbawił jej jednak radości tworzenia. - Awaria kompa pożarła mi ostatnio 50 procent tego, co wcześniej napisałam, ale może to i lepiej, bo teraz mogę Was zapytać: co chcielibyście dostać ode mnie na talerzu? Włochy? Indonezję? Bliski Wschód? Chiny? Turcję (przywiozłam z tej ostatniej podróży obłędne inspiracje)? - pisała Lis. Myślicie, że będzie miała szansę wyrosnąć na taki autorytet kulinarny, jakim w Polsce jest np. Magda Gessler? Nie da się ukryć, że Hannie Lis gotowanie naprawdę sprawia radość. Być może odnajdzie się w nim jeszcze lepiej niż w dziennikarstwie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prokuratura ściga dziennikarza za prawdę o śmierci Igora Stachowiaka. Szokujące ustalenia
  2. Bijatyka na spotkaniu z Morawieckim! Premier musiał uciekać
  3. Wstrząsający apel matki z Sejmu. „Proszę o eutanazję dla mnie i mojego syna”
  4. Polska aktorka popełniła samobójstwo. O wszystkim opowiedziała jej przyjaciółka
  5. Dramat na Śląsku. Nie mogą uratować zasypanych górników, akcja wstrzymana
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News