Media informowały o poważnych kłopotach finansowych Hanny Lis. Wszystko jasne

Media informowały o poważnych kłopotach finansowych Hanny Lis. Wszystko jasne Źródło: screen TVN Style

Hanna Lis mówiła wielokrotnie w mediach, że ma niepewną sytuację finansową. Znana polska dziennikarka zaznaczała, że przez sytuację życiową musi oszczędzać na swoją rodzinę. Z drugiej strony pozwala sobie od lat na konkretne wydatki, zwłaszcza jeśli chodzi o modę. Jak chociażby ostatni kardigan, którym pochwaliła się publicznie.

Hanna Lis zaprezentowała się w nowym, damskim sweterku za - bagatela - 1700 złotych! Nie byłoby w tym nic zadziwiającego dla fanów gwiazdy, gdyby nie fakt, że tej zdarzało się mówić publicznie o tym, że musi oszczędzać. Kardigan znanej prezenterki pochodzi z najnowszej, jesiennej kolekcji. Jest w oliwkowym kolorze. Dziennikarka pochwaliła się stylowym ubraniem w mediach społecznościowych. Hanna Lis zawsze stara się o stylową prezencję. Chce być na czasie, a jednocześnie zachować w preferowanej przez siebie modzie klasę. Trzeba też przyznać, że ma też znakomitą figurę - oglądać Hannę Lis możemy nieskończenie.

Stąd kreatorzy mody cieszą się, gdy Lis może pozować w projektowanych przez nich ubraniach. Inna sprawa, że dziennikarka trzyma z tym środowiskiem. Jednym z kreatorów mody jest Jemioł, swoją drogą towarzysz Lis w programie "Azja Express". Lis trzyma się też modowo z Joanną Przetakiewicz, która jest bliską przyjaciółka gwiazdy.

Hanna Lis i jej kardigan

Jak donosi portal pomponik.pl dziennikarka pozowała na zdjęciu w kardiganie, za cenę którego kupimy netbooka, rower, a nawet używany samochód. W sieci nie brakuje jednak komentarzy, w których internauci doceniają klasę prezenterki. Ciekawscy dopytują o inspirację, ale i inne elementy garderoby gwiazdy, np. buty. W świat poszła też informacja o cenie sweterka Lis. Tutaj fani mogą już mieć mieszane odczucia. No bo jak drobne ubranko może być warte tyle co wakacje w ciepłych krajach? Jakby tego było mało, jeszcze nie tak dawno Lis mówiła, że musi oszczędzać, by zapewnić "byt mamie i dzieciom". Mówiła o tym w wywiadzie dla "Vivy". Z drugiej strony, po stracie pracy w TVP2 jako prowadząca "Panoramy", nie odmawiała sobie np. wakacji w Grecji. Wszystko zatem wskazuje na to, że dziennikarka nie jest jednak w tak złej sytuacji, jak informowały media. Hanna Lis była przed laty prezenterką "Wiadomości". Komisja etyki TVP odsunęła ją od prowadzenia głównego wydania za "poważne naruszenie etyki dziennikarskiej". Wstawiennictwo kolegów po fachu na niewiele się zdało. Później prowadziła m. in. "Panoramę" w TVP2, a od września 2016 roku jest gospodarzem programu "Bez planu" w TVN.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rusin przerwała milczenie ws. Hanny Lis?! Niespodziewane słowa
  2. Media dotarły do kulis. Agata Duda nie czuje się najlepiej w Pałacu
  3. Rozenek jej tego nie daruje! Awantura z Rusin nabiera potężnego wymiaru
źródła: pomponik.pl, Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News