Były mąż znęcał się nad Hanną Lis?! Wstrząsające wyznanie wbije was w ziemię

Były mąż znęcał się nad Hanną Lis?! Wstrząsające wyznanie wbije was w ziemię Źródło: screen/YouTube/Plejada

Hanna Lis nie miała łatwej przeszłości. Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, które sugerują, że znana prezenterka mogła paść ofiarą przemocy domowej. Jej wyznanie wywołało falę spekulacji.

Hanna Lis zdecydowała się na krok kobiecej solidarności. Znana dziennikarka postanowiła dodać otuchy Weronice Rosati, która publicznie wyznała, że jej partner Robert Śmigielski dopuszczał się wobec niej przemocy. Wiele osób ze świata show biznesu wsparło aktorkę, jednak znaleźli się również obrońcy znanego ortopedy.

- Wierzę, trzymaj się - napisała Hanna Lis.

Te słowa bez wątpienia zostały wypowiedziane, aby podnieść na duchu upokorzoną przez męża koleżankę. Dla mediów stały się jednak powodem do zadawania kolejnych pytań i snucia spekulacji na temat prywatnego życia byłej żony Tomasza Lisa. Dziennikarka nie była zbyt wylewna i chętna do zwierzeń, dlatego dziennikarze zaczęli czytać między wierszami.

"Zbyt dobrze znam przemoc, by Weronice nie wierzyć" - wyznanie Hanny Lis wywołało lawinę spekulacji

Hanna Lis daje liczne dowody, że temat przemocy rodzinnej jest jej bardzo bliski. Dziennikarka wsparła pokrzywdzoną Weronikę Rosati i napisała również felieton, który sprowokował kolejne pytania:

- Zbyt dobrze znam niestety przemoc, by Weronice nie wierzyć - stwierdziła Hanna Lis.

Uwagę dziennikarzy wzbudził również fakt, że Hanna Lis bardzo wiarygodnie opisywała formy fizycznego i psychicznego znęcania się nad kobietami. Bardzo dokładnie tłumaczyła, na czym polega związek ofiary z katem i dlaczego jest on tak silny. Dla wielu osób jest to niezbity dowód na to, że dziennikarka również doświadczyła przemocy ze strony byłego męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Hanna Lis ofiarą przemocy ze strony byłego męża? Są dowody

Popularna dziennikarka nie po raz pierwszy wstawiła się za ofiarą przemocy. Kilka lat temu wsparła Katarzynę Figurę. Wtedy również napisała emocjonalny felieton, który dotarł do dużego grona czytelników:

- Damscy bokserzy są wśród nas - przekonywała i podkreślała, że przemoc pojawia się również w bogatych rodzinach, gdzie wszystko wygląda wręcz idealnie.

Na felietonach i medialnych spekulacjach się jednak nie skończyło. Okazuje się, że Hanna Lis zeznawała w procesie modelki Zofii Ragankiewicz, która oskarżyła swojego byłego męża o znęcanie się nad nią. Zeznania dziennikarki okazały się bardzo cenne dla procesu. Oskarżony był wcześniej mężem Hanny Lis. Według mediów jest to dowód na to, że dziennikarka zna temat przemocy domowej z własnego doświadczenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje
  5. Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała
  6. Wiśniewscy stracili dom warty miliony! To nie koniec problemów z pieniędzmi

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News