Hanna Lis do Kaczyńskiego:
Wiadomości Pikio - 24 Czerwca 2018

Hanna Lis do Kaczyńskiego: "SPIEPRZAJ DZIADU"

Hanna Lis była niegdyś jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek. Chociaż w ostatnim czasie jej gwiazda nieco przygasła, prezenterka wciąż wypowiada się otwarcie na tematy związane z krajową polityką. Jej atak na działania Jarosława Kaczyńskiego oraz całego PiS zaskoczył internautów niezwykle stanowczym przekazem.

Twitter Lis wypełniony jest wieloma krytycznymi opiniami wobec obecnego obozu władzy. Dziennikarka nie przebiera już w słowach, pokazując otwarcie swą irytację i złość.

Hanna Lis ostro uderzyła w Prawo i Sprawiedliwość

Najnowszy wpis gwiazdy zaskoczył jednak jej obserwatorów. Do tej pory dziennikarka powstrzymywała się bowiem przed artykułowaniem tak mocnych zdań i oskarżeń. Ostatecznie zmieniła jednak ton wypowiedzi. - Demontaż demokracji, kompromitowanie i ośmieszanie Polski na świecie. Bezprecedensowe zadłużanie jej na koszt kolejnych pokoleń, żeby tylko utrzymać się przy korycie. Wywołanie wojny polsko-polskiej dla własnych korzyści politycznych i materialnych - wyliczyła zarzuty wobec PiS i Jarosława Kaczyńskiego dziennikarka.

Zaskakujący atak na Jarosława Kaczyńskiego

- Ja mówię: SPIEPRZAJ DZIADU - dodała także stanowczo, zaskakując internautów, których podzielił jej kontrowersyjny wpis.Hanna Lis Fot. Twitter/Hanna LisChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gowin zapadnie się pod ziemię. O tym zdjęciu mówią dziś wszyscy
  2. Kolejny minister PiS do dymisji w atmosferze skandalu. „Zabiliście człowieka”
  3. Syn Wałęsy ostro o ojcu w programie NA ŻYWO. Dziennikarkę zatkało
ZAMIANA
jaroslaw_kaczynskiIle wzrostu ma Kaczyński, a ile Kwaśniewski? Możesz się zdziwić! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News