Hanna Lis długo to ukrywała. Chce uniknąć wielkiej tragedii

Hanna Lis długo to ukrywała. Chce uniknąć wielkiej tragedii

Hanna Lis bardzo długo ukrywała przed światem tę strefę swojego życia prywatnego. W ten sposób chciała uniknąć wielkiej tragedii, która mogłaby się wydarzyć. Teraz jednak dziennikarka zdecydowała się pokazać światu swoje najbardziej strzeżone skarby.

Dziennikarka doskonale zdaje sobie sprawę, jak trudny i niebezpieczny bywa show-biznes, dlatego stara się trzymać swoją rodzinę z dala od możliwych kłopotów. Między innymi z tego powodu nigdy nie pokazywała w sieci swoich dwóch córek. Z okazji Dnia Dziecka postanowiła zrobić wyjątek. Zdjęcia mamy Hanny z córkami, 19-letnią Julią i 17-letnią Anną, dziennikarka zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Reakcje internautów były bardzo pozytywne, a znaczna większość wychwalała urodę młodych dziewczyn, w szczególności młodszej o dwa lata Anny.

Hanna Lis ukrywa swoje dzieci przed światem?

Córki Hanny pochodzą z jej poprzedniego małżeństwa z Jackiem Kozińskim. Dziennikarka woli, żeby zamiast światem show-biznesu, jej dzieci interesowały się rzeczami ważniejszymi, głównie nauką. - Bardzo bym chciała, żeby one od tego świata jak najdłużej były jak najdalej. Pokazy mody i bankiety to nie są imprezy dla nastolatek. Jestem temu absolutnie przeciwna, bo naprawdę łatwo takiej młodej dziewczynie zawrócić w głowie. To jest wiek, w którym one powinny interesować się przede wszystkim szkołą - opowiadała Hanna Lis w jednym wywiadzie. Z tego powodu nikt do tej pory nie miał szansy dostrzec uroku jej córek. Młode dziewczyny to według komentujących "kopie mamusi". Hanna Lis córki Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia w Dzień Dziecka! Ginęli jeden za drugim
  2. Koniec dla Magdy Gessler, upadł jej największy projekt
  3. Pola Lis z chłopakiem przekazali radosną wiadomość. Tego najbardziej bała się Kinga Rusin
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News