Hanna Lis boryka się obecnie z poważnymi, uciążliwymi problemami zdrowotnymi. Dziennikarka wyżaliła się w jednym z wywiadów, że niestety nie pomagają jej wciąż żadne leki dostępne powszechnie w sklepach i aptekach. Nie wiadomo, czy gwiazda nie będzie musiała się więc zdecydować na specjalistyczną kurację.

Hanna Lis rozpoczęła swą owocną karierę w mediach w 1992 roku od nawiązania współpracy z Telewizją Polską. Chociaż prezenterka pozostaje od lat ważną częścią krajowego show-biznesu, obecnie częściej mówi się o jej problemach małżeńskich niż zawodowych poczynaniach. Jakiś czas temu wzięła udział w show „Azja Express”, w którym towarzyszył jej projektant mody, Łukasz Jemioł. Powrót na ekrany w tak popularnym formacie nie rozpędziła niestety na nowo kariery nieco przygasłej gwiazdy.

Na co choruje Hanna Lis? Fani zmartwieni

Celebrytka wciąż jednak często pojawia się na branżowych imprezach, gdzie udziela wywiadów i pozuje do licznych zdjęć. W jednej z ostatnich rozmów z dziennikarzami Hanna Lis wyjawiła niezwykle szczerze, że boryka się obecnie z dość poważnymi problemami z nadwrażliwością skóry, które znacząco utrudniają jej codzienne życie.

– Mam bardzo wrażliwą skórę, zdarza mi się dostać alergii nawet na kosmetyki naturalne, na dermokosmetyki i produkty hipoalergiczne – wyznała wyraźnie zaniepokojona dziennikarka.

– Nie chcielibyście mnie widzieć po aplikacji kremów teoretycznie naturalnych ani nawet hipoalergicznych – dodała Hanna Lis, ujawniając fanom ogromną skalę swego problemu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które zostały POBITE. Kim byli sprawcy? [ZDJĘCIA]

Opinia publiczna podzielona w zaskakujący sposób

Jak sugerują najwierniejsi fani, dziennikarka powinna jak najszybciej udać się po pomoc do dermatologa, który będzie mógł zaplanować dla niej specjalistyczną kurację. Niestety nie wszyscy internauci są tak uprzejmi i zmartwieni stanem zdrowia Hanny Lis. Złośliwi sugerują, że być może powinna użyć naturalnych kosmetyków z linii lansowanej przez Kingę Rusin.

Przypomnijmy, że Tomasz Lis przed wejściem w związek z obecną żoną był mężem jej przyjaciółki, która prowadzi niezwykle popularny poranny program na antenie stacji TVN. Kinga Rusin związała się już z nowym partnerem i wydaje się bardzo szczęśliwa. Jak za to twierdzą znajomi małżeństwa Lisów, mieli oni rozstać się już jakiś czas temu. Sami dziennikarze nie potwierdzili jednak jeszcze tych nieoczywistych doniesień, które niezwykle zaskoczyły polskich widzów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziennikarka TVN ukrywa go przed światem. Jej tajemnica wreszcie ujawniona
  2. Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Masz wiele możliwości!
  3. Największa gwiazda Kogla-Mogla w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat! Zobaczcie sami
  4. Zabite foki symbolem minionych wakacji. Ona nadal je morduje, z uśmiechem na twarzy
  5. Kasia Cichopek z trwogą o tym, co działo się na planie M jak Miłość. Aż trudno uwierzyć

Czy uważasz, że Hanna Lis jest dobrą dziennikarką?

Loading ... Loading ...

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP