Przy Tomaszu Lisie czuwa żona. Wiadomo już, czemu trafił na OIOM

Przy Tomaszu Lisie czuwa żona. Wiadomo już, czemu trafił na OIOM Źródło: youtube/Tomasz Lis

Hanna Lis wczoraj potwierdziła, że jej mąż znajduje się w szpitalu oraz zdementowała plotki o jego rzekomym ciężkim stanie. Teraz pojawiły się nowe informacje w tej sprawie. Wiadomo, dlaczego dziennikarz trafił na OIOM.

Hanna Lis czuwa przy swoim mężu. Gdy media obiegły wieści o ciężkim stanie Tomasza Lisa i nie było wiadomo, czy redaktor naczelny Newsweeka dojdzie do siebie, jego żona uspokoiła fanów i napisała, że wcale nie jest tak źle, jak pisano w licznych przekazach medialnych. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły dotyczące stanu zdrowia mężczyzny. 

Hanna Lis dementuje pogłoski, a inne źródło je podtrzymuje

- Hej, Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym "stanie ciężkim" są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy - pisała dziennikarka na Twitterze, dziękując fanom za troskę.

Jak jednak podaje Super-Express, doniesienia rzekomo nie były do końca bezpodstawne. Dziennik twierdzi, że ma kontakt w Wojewódzkim Szpitale Wojewódzkim w Olsztynie, na którego oddziale leży Tomasz Lis. To właśnie z tego źródła mieli wyciągnąć informacje o ciężkim stanie dziennikarza, co potem dementowała jego żona. Teraz w sprawie redaktor naczelnego Newsweeka wyciekły zupełnie nowe informacje.

Dlaczego Tomasz Lis wylądował na OIOM-ie?

Wciąż brakuje oficjalnych informacji od samego Tomasza Lisa (który najprawdopodobniej nie może się wypowiedzieć ze względu na stan zdrowia), jak i od Hanny Lis, która na razie jedynie potwierdziła jego pobyt w szpitalu i zdementowała ciężki stan. Jednak Super-Express za pomocą swojego źródła uzyskał rzekomo znacznie więcej informacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak twierdzi źródło dziennika, w momencie, kiedy Tomasz Lis trafił na oddział intensywnej terapii, naprawdę był w ciężkim stanie. Powodem wylądowania na OIOM-ie miały być poważne problemy z oddychaniem. Jednak w tej kwestii wciąż brakuje oficjalnego potwierdzenia ze strony rodziny chorego.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany olimpijczyk. Przegrał walkę ze straszliwą chorobą

2. Małgosia poszła na imprezę i słuch po niej zaginął. 815 dni więzili ją, przywiązaną do łóżka bezustannie bili i gwałcili

W sprawie podobno wypowiedział się również specjalista ze szpitala, znający całą sprawę.

- Tomek ma się dobrze. [...] Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym stanie ciężkim są całkowicie nieprawdziwe - miał przekazać dziennikarzom lekarz z Olsztyna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Masz suche i zniszczone włosy? Popełniasz jeden podstawowy błąd podczas mycia głowy, niemal każda kobieta to robi
  4. Córka nie chciała sprzątać. Matka wymyśliła niebywały sposób żeby nauczyć ją porządku, szczęka opada
  5. Trzymasz chleb w lodówce? Natychmiast go wyjmij, popełniasz karygodny błąd

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News