Hanna Lis nie przebierała w słowach po ogłoszeniu wyników wyborów. Dawno nie użyła tak mocnych słów

Hanna Lis nie przebierała w słowach po ogłoszeniu wyników wyborów. Dawno nie użyła tak mocnych słów Źródło: hanna_lis Instagram.com

Hanna Lis aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i nie ukrywa swoich sympatii politycznych. Wypowiada się na tematy bieżące, dlatego nikogo nie dziwi, że zdecydowała się na komentarz w sprawie wyników niedzielnych wyborów. Dziennikarka dawno nie używała tak mocnych słów.

Hanna Lis od jakiegoś czasu nie występuje już jako prezenterka telewizyjna, lecz nie ma zamiaru usunąć się w cień. Dziennikarka aktywnie bierze udział w praktycznie każdej debacie publicznej i nie ukrywa swoich poglądów czy stanowisk w danych kwestiach. Po ogłoszeniu wyników sondażowych wyborów prezydenckich na jej Twitterze pojawił się dość mocy wpis.

Hanna Lis nie przebierała w słowach. Wskazała dwóch winnych przegranych Trzaskowskiego

Hanna Lis głośno mówi o tym, że z obecnie urzędującą władzą jej nie po drodze i popiera wszelkie protesty organizowane przeciwko kolejnym pomysłom uchwalanym przez partię rządzącą. Na Instagramie obserwuje ją ponad 100 tys. osób, a obserwatorzy otrzymują szerokie spektrum treści, ponieważ Hanna Lis publikuje zarówno zdjęcia archiwalne, jak i migawki z życia codziennego czy zdjęcia potwierdzające jej udział w akcjach społecznych. Przy okazji każdych wyborów czynnie namawia do udziału w głosowaniu i to właśnie po przekazaniu wczorajszych sondażowych wyników w wyścigu o fotel prezydenta zdecydowała się na kilka gorzkich słów. Dostało się dwóm kandydatom z poprzedniej tury, Szymonowi Hołowni oraz Władysławowi Kosiniak-Kamyszowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Widać, że jest rozczarowana wynikiem

Hanna Lis do końca wierzyła, że Polacy wybiorą na prezydenta Rafała Trzaskowskiego i musiała być mocno rozczarowana, widząc sondażowe wyniki wyborów. W momencie, gdy dane podane przez PKW pokryły się z prognozowanymi słupkami poparcia wyborców dziennikarka zamieściła na swoim Twitterze kilka słów.

- Gratulacje, Szymon Hołownia, twój interes partyjny wygrał z racją stanu, zanim nawet zdążyłeś stworzyć partię. Raczej już jej nie stworzysz. Na Władysława Kosiniak-Kamysza nawet szkoda klawiatury. Scenariusz węgierski niczego was nie nauczył - napisała na swoim koncie na mediach społecznościowym Hanna Lis.

Dzisiaj grzeje: 1. W końcu. Rafał Trzaskowski zabrał głos po wyborach, skierował słowa do Andrzeja Dudy

2. Jurkowi Owsiakowi puściły nerwy. Lider WOŚP ostro wypowiedział się na temat wyborów

Dziennikarce puściły nerwy?

Czy Hanna Lis jako osoba publiczna powinna reagować w tak emocjonalny sposób na wyniki wyborów prezydenckich? Należy pamiętać, że nie musimy zgadzać się z poglądami innych osób, a Polacy masowo pojawiający się przy urnach wyborczych wyrazili swoje zdanie, co do tego kogo w większości popierają. Różnica między kandydatami jest tak mała, że widać, jak mocno podzielone jest nasze społeczeństwo, jednak na uznanie zasługuje fakt wysokiej frekwencji w niedzielnych wyborach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła oburzona wynikiem wyborów. Skierowała pod adresem Andrzeja Dudy kilka ostrych słów (FOTO)
  2. Jednak się potwierdziło, szykują się wielkie zmiany w sklepach. Ministerstwo przekazało ważne dla klientów informacje
  3. Żona Rafała Trzaskowskiego powiedziała całą prawdę po wyborach. Jej słowa podbijają sieć
  4. Majka Jeżowska poszła na całość. Porównała Andrzeja Dudę do Zenka Martyniuka
  5. Wybory będą powtórzone? Niepokojące doniesienia o nieprawidłowościach
  6. Paulina Młynarska do Kingi Dudy: „Twój tato zgotował ludziom horror. Co ty tam w ogóle wczoraj robiłaś?”

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News