Hanna Lis wydała oświadczenie. Chodzi o hospitalizację Tomasza Lisa

Hanna Lis wydała oświadczenie. Chodzi o hospitalizację Tomasza Lisa Źródło: youtube/TVN Style

Hanna Lis przerywa milczenie. W końcu po pojawiających się w mediach informacjach o stanie zdrowia jej męża, zdecydowała się na wydanie oficjalnego oświadczenia.

Hanna Lis musiała poważnie martwić się o męża. Wczoraj w mediach pojawiły się informacje, że Tomasz Lis, znany dziennikarz trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Zaczęły się spekulacje na temat jego stanu zdrowia, pojawiły się także wieści, że redaktor naczelny "Newsweeka" jest w ciężkim stanie.

Tomasz Lis na oddziale intensywnej terapii. Niepokojące wieści obiegły media

- Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii - potwierdził "Super Expressowi" lekarz z wojewódzkiego szpitala specjalistycznego w Olsztynie.

Wczorajsze wiadomości od jednego z pracowników placówki wywołały lawinę spekulacji, na temat stanu zdrowia znanego dziennikarza. Wczoraj pojawiły się również fatalne wieści, jakoby redaktor naczelny "Newsweeka" był w ciężkim stanie i walczył o życie. Fani byli w szoku, zwłaszcza że dziennikarz prowadzi zdrowy tryb życia i niedawno rzucił nałóg, jakim było palenie papierosów. W końcu na ten temat zdecydowała się jego obecna małżonka, Hanna Lis.

Hanna Lis komentuje doniesienia o swoim mężu

- Hej, Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym "stanie ciężkim" są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy - napisała na Twitterze Hanna Lis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

[

W ten sposób prezenterka uspokoiła wszystkich zmartwionych o zdrowie znanego dziennikarza. Fani w komentarzach życzyli zdrowia mężowi Hanny i wyrażają swoje nadzieje, że szybko dojdzie do siebie. Na razie nic więcej nie wiadomo na temat dokładnych powodów pobytu dziennikarza w szpitalu. Być może po opuszczeniu przez niego placówki wszystko się wyjaśni.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Nieoficjalne źródła podają, że Tomasz Lis wizytował Olsztyn w celu przeprowadzenia wywiadu z sędzią Pawłem Juszczyszynem, przeciwko któremu toczy się postępowanie dyscyplinarne. Powodem jego wszczęcia miało być żądanie ujawnienia listy poparcia dla nowej Krajowej Rady Sądownictwa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci 
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News