Wyszło na jaw, za co naprawdę wyrzucono Hannę Lis z TVP. W nagraniu pada nazwisko Holeckiej

Wyszło na jaw, za co naprawdę wyrzucono Hannę Lis z TVP. W nagraniu pada nazwisko Holeckiej Źródło: screen shot z youtube.com/FAKT24.PL

Hanna Lis ujawniła właśnie kulisy swojego odejścia z TVP. Okazało się, że sprawa jest o wiele bardziej ciekawa, niż dotychczas sądzono. Była dziennikarka wspomnianej stacji w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem wyznała, że jej pożegnanie z TVP wynikło z błędu, który popełniła świadomie. Jej decyzja bardzo nie spodobała się przełożonym. Następnego dnia otrzymała wypowiedzenie.

Hanna Lis o kulisach swojego odejścia z TVP opowiedziała w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem. W trakcie programu "Onet Rano" dziennikarz wypytał ją o pracę w publicznej stacji, a także o dzień, kiedy ostatecznie decyzją przełożonych została usunięta z Telewizji Polskiej. Dzisiaj dziennikarka wspomina o zdarzeniu bez wstydu.

Hanna Lis wyznała, dlaczego zwolniono ją z TVP

Dziennikarka jest dzisiaj jedną z najpopularniejszych byłych gwiazd Telewizji Polskiej. Choć nie prowadzi już żadnego programu w TVP (niegdyś była prowadzącą m.in. "Wiadomości"), to widzowie stacji wspominają jej materiały jako rzetelne, a także twierdzą, że na próżno dzisiaj szukać wśród dziennikarzy takiego profesjonalizmu, jakim wykazywała się prezenterka.

Kiedy odeszła z telewizji, nikt nie wiedział dlaczego. Ostatecznie o kulisach swojego zwolnienia postanowiła opowiedzieć w wywiadzie z Jarosławem Kuźniarem.

 - (...) Kiedy mnie przedostatnim razem zwolniono z Telewizji Publicznej, to właśnie dlatego, że mi dopisano coś do "startówki" bez mojej wiedzy, bo ja sobie sama pisałam "startówki", więc szybko rozpoznawałam zmiany. A ponieważ pamięć mam mimo (...) poważnego peselu niezłą, w związku z czym powiedziałam to, co miałam w startówce. Następnego dnia już nie pracowałam - wyznała w programie "Onet Rano".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarka zakpiła sobie z kolegów z branży

Hanna Lis otwarcie zakpiła sobie także z dziennikarzy, którzy nadal pracują w TVP i wykonują polecenia przełożonych. Jej zdaniem jest to uwłaczające ich godności, a także psujące ich nazwisko. Sami jednak decydują się na to świadomie. Mogli przecież odejść ze stacji lub dalej rzetelnie wykonywać swoje obowiązki - na przekór przełożonym, doprowadzając tym samym do swojego zwolnienia.

 - Ci ludzie, którzy tam dzisiaj pracują, to są ludzie, których ja znam. (...) Są granice, twarz ma się jedną, nazwisko ma się przecież jedno... - mówi wyraźnie zmartwiona i jednocześnie zażenowana sytuacją Hanna Lis.

Na koniec wspomniano o Danucie Holeckiej, która niedawno została przyłapana na, zdaniem niektórych mediów, otwartej agitacji PiS.

 - To było takie urocze, prawda? - stwierdziła rozbawiona i zażenowana Hanna Lis, słuchając naśladującego szefową "Wiadomości" Jarosława Kuźniara.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najpilniej strzeżony sekret w całej Polsce. O Kindze Dudzie będą mówić WSZYSCY! Nie uwierzycie, co zrobiła
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Oliwia Bieniuk chora? W mediach o tym nie usłyszycie
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

 

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News