Hanna Lis Marsz Niepodległości ostre słowa
Instagram hanna_lis
Joanna Szwalikowska - 11 Listopada 2020

Hanna Lis nie wytrzymała. W bardzo ostrych słowach zaatakowała demonstrantów, przesadziła?

Hanna Lis jest roztrzęsiona i zbulwersowana wydarzeniami, jakie mają miejsce w stolicy. W bardzo ostrych słowach powiedziała, co myśli o demonstrantach.

Hanna Lis opublikowała na swoim koncie na Instagramie filmiki, w których opowiedziała o ty, co działo się pod kamienicą, w której mieszka podczas dzisiejszego Marszu Niepodległości. W bardzo ostrych słowach wypowiedziała się o demonstrantach.

Zacznie się już dziś o 14:00, służby z całego kraju w pełnej gotowości. Sytuacja jest poważnaZacznie się już dziś o 14:00, służby z całego kraju w pełnej gotowości. Sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Hanna Lis nie szczędziła gorzkich słów. Bardzo ostro wyraziła się o demonstrantach

Podczas dzisiejszego Marszu Niepodległości w kilku miejscach doszło do zamieszek oraz starć z policją. Do bardzo poważnych wydarzeń doszło w okolicach salonu Empiku przy rondzie de Gaulle'a, gdzie doszło do zamieszek przed salonem Empiku.

Z kolei w jednej z kamienic znajdujących się w centrum Warszawy doszło do pożaru najprawdopodobniej w wyniku rzucenia petardy lub racy. Jak się okazało, mieszkanie, które zostało podpalone, znajduje się w tej samej kamienicy, w której mieszka Hanna Lis. Dziennikarka jest przerażona, a jednocześnie oburzona tym, co się wydarzyło.

Marsz Niepodległości budzi kontrowersje każdego roku. Podczas świętowania niejednokrotnie dochodzi do zamieszek, aktów wandalizmu, a także niebezpiecznych sytuacji i starć z policją. Hanna Lis jest roztrzęsiona, ponieważ kamienica, w której mieszka, została podpalona. Wszystko zrelacjonowała na instagramie i dobitnie powiedziała, co myśli na temat demonstrantów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- No jest coraz lepiej. Właśnie ci cholerni patoidioci, przechodząc z racami, jak zwykle obok mojego domu, podpalili jedno z mieszkań. Do pierdla z nimi wszystkimi. Zdelegalizować ten cholerny marsz nienawiści - mówiła oburzona dziennikarka.

Na miejscu pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej. Sprawcy mieli jednak nadal rzucać racami w budynek. Dziennikarka nie mogła już dłużej wytrzymać. Zaznaczyła również brak kordonów policyjnych do ochrony.

- Nie widzę tutaj kordonów policji, ani stu policyjnych suk, które broniły domu prezesa Kaczyńskiego przed kobietami. Dziwna sprawa prawda? Ale płoną mieszkania w centrum Warszawy - relacjonowała poruszona.

Hanna Lis potwierdziła również informację o tym, że właściciel podpalonego mieszkania na szczęście nie znajdował się w środku i nic mu się nie stało. Samo zdarzenia jest jednak oburzające. Dziennikarka wskazała również, że podpalenie nie było przypadkowe.

Dzisiaj grzeje:

1. Do późnych godzin tłumy stały i skandowały pod kurią. Domagały się sprawiedliwości, chodzi o kardynała Dziwisza

2. „Pytanie na śniadanie” pochwaliło się, że ich gościem będzie Paweł Domagała. On sam: „Nie będzie mnie i nigdy miało nie być”

3. Lech Wałęsa przekazał smutną wiadomość. Współczujemy

- To, co się od lat dzieje na marszach nienawiści, bo to nie jest żadne świętowanie polskiej niepodległości, to są regularne, wojenne marsze, które rok rocznie przetaczają się ulicami warszawy. To powinno być w końcu zdelegalizowane, zanim ktoś w końcu zginie, zanim ktoś na tej wojnie zginie. Miał szczęście właściciel mieszkania, które spłonęło tutaj na Powiślu, że nie było go akurat w domu. A co gdyby był? - komentowała.

Jak opowiadała Hanna Lis, na balkonie mieszkania obok wywieszony był plakat wspierający Strajk Kobiet. Bandziorzy usiłowali trafić właśnie w to miejsce, co im się nie udało, a w konsekwencji w ogniu stanęło przypadkowe mieszkanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzenia
  2. Wielkie starcie kiboli z policją na Marszu Niepodległości. Płonęły flagi, w ruch poszedł gaz (WIDEO)
  3. Wykryto nieprawidłowości w intratnym interesie Tadeusza Rydzyka, w akcji prokuratura. Reakcja służb jest zaskakująca
  4. Dziś wszedł w życie nowy zakaz obowiązujący wszystkich Polaków. Fatalne wiadomości, należy wiedzieć
  5. Grób legendy TVP doszczętnie zniszczony, trudno znaleźć go na cmentarzu. Bardzo przykry widok
  6. NASA podpisała historyczne umowy z 17 firmami. Zajmą się rewolucyjną technologią kosmiczną
  7. Artur Barciś stoczył walkę z koronawirusem. Wiemy, jak teraz czuje się uwielbiany aktor
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express, Pudelek, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News