Straszna choroba gwiazda TVP, TVN, Polsatu, "Azji Express". "Koszmarny ból"

Straszna choroba gwiazda TVP, TVN, Polsatu, "Azji Express". "Koszmarny ból" Źródło: youtube.com/tvn

Gwiazda telewizji, Hanna Lis, zmaga się z wielkimi problemami zdrowotnymi. Prezenterka i żona Tomasza Lisa opowiedziała w mediach o swoich dolegliwościach zdrowotnych, które są bardzo poważne. Takiego wyznania nikt nie mógł się spodziewać, a już szczególnie fani, którzy życzą prezenterce powrotu do zdrowia.

Hanna Lis ukrywała to latami. Gwiazda, która zasłynęła dzięki prowadzeniu serwisów informacyjnych i swojemu udziałowi w "Azji Express", wyznała, że zmaga się z wielkimi problemami zdrowotnymi, które wyniszczały ją przez lata. Wyznania dziennikarki są porażające i pokazują, jak mała jest świadomość wśród lekarzy w kontekście niektórych chorób. To, przez co latami przechodziła celebrytka, wprost odejmuje mowę.

Hanna Lis skrywała to latami. Wielkie problemy gwiazdy

Wieloletnia prowadząca programy na TVP wyznała, że chorobą, z którą przez lata się zmagała, jest endometrioza. Schorzenie, które występuje u kobiet i sprowadza się do występowania guzków w narządach intymnych, jest bardzo bolesne i odczuwalne szczególnie w trakcie miesiączkowania. Lis opowiedziała, że musiała poddać się operacji, ponieważ ból, z którym się mierzyła, był wprost nie do okiełznania.

- To był tak koszmarny, przepotworny ból, że musiałam dostawać środki z opiatami, żeby wytrzymać [...] Bolało mnie tak, że nie mogłam się przewrócić z boku na bok - mówi Hanna Lis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda miała problemy z ciążą

Dziennikarka wyznała, że przez swoje problemy zdrowotne i fakt, że lekarze nie odkryli jej choroby, to ciąża była dla niej wyjątkowo bolesnym i przykrym doświadczeniem, w trakcie którego cały czas martwiła się, czy będzie w stanie urodzić zdrowe dzieci.

- Ja szczęśliwie zaszłam w ciążę. Mam dwie fantastyczne córki, aczkolwiek każda moja ciąża była drogą przez mękę – permanentną walką o jej utrzymanie. Miałam odklejanie się łożyska, faszerowano mnie w ciemno hormonami, a problem był w błonie śluzowej macicy – wspomina dziennikarka.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Na szczęście prezenterka uporała się z problemami zdrowotnymi, ale ma wielkie pretensje do lekarzy, że nie byli w stanie jej wcześniej poprawnie zdiagnozować.

- Gdybym została zdiagnozowana wcześniej, uniknęłabym bardzo poważnej operacji, podczas której usunięto mi dwa guzy, w tym jeden większy od piłki tenisowej, z kawałkiem mięśnia prostego - mówi Lis

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł